Gwiazdy

Ola Żebrowska pokazała, jak sprytnie zakłada na siebie bieliznę. Edyta Pazura: "A spróbuj tak z gaciami modelującymi"

Gwiazdy

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska po raz kolejny zdobyła uwagę internautów. Gwiazda wykazała się ogromnym dystansem do siebie, publikując wideo, na którym widzimy, jak zakłada na siebie bieliznę. Znaleźli się tacy, którzy uważali intymną scenę za niestosowną. Żona Michała Żebrowskiego odpowiedziała na hejterskie komentarze.

Ola Żebrowska i bielizna

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto śledzi ponad 140 tys. osób. Ola często dzieli się zdjęciami, pokazując na nich kulisy macierzyństwa. Dużą popularnością cieszyły się wpisy, w których mówiła chociażby o karmieniu piersią. Ostatnio żona Michała Żebrowskiego opublikowała serię zabawnych zdjęć, na których próbuje wcisnąć się w jeansy sprzed ciąży. Niestety, ten post nie wszystkim przypadł do gustu.

- Stara baba z d...ą wypiętą centralnie w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz od wrażeń innych, niż podcieranie bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli - napisał jeden z internautów.

Teraz, na przekór złośliwym osobom, gwiazda opublikowała filmik, na którym zakłada na siebie bieliznę. - Centralnie w negatyw - podpisała wpis, odgryzając się za hejterski komentarz.

Pod filmikiem pojawiło się nie tylko wiele komentarzy fanów, ale także gwiazd, które z humorem podeszły do sprawy.

- " A spróbuj tak z gaciami modelującymi " - napisała Edyta Pazura.

- "Uwielbiam ten Twój dystans do siebie i w ogóle do życia " - dodała jedna z fanek.

- "Sztos, jak urodzę i schudnę to spróbuję " - dorzucił ktoś inny.

Ola Żebrowska - życie prywatne

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski są zdecydowanie jednym z najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Para pobrała się w 2009 r. Do niedawna zakochani byli rodzicami dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Kilka miesięcy temu ich rodzina powiększyła się. Mały Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia minionego roku.

Michał Żebrowski nigdy nie ukrywał, że marzy mu się duża rodzina. Natomiast jego żona Aleksandra sama ma siedmioro rodzeństwa i wiele razy dawała odczuć, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwa. Kto wie, może Ola i Michał nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Michał Żebrowski: Cieszę się, że jestem dojrzały, że mogę korzystać z życia

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości