Gwiazdy

Nietrzymanie moczu po ciąży. Do problemu przyznała się Ola Żebrowska i inne gwiazdy

Aleksandra Żebrowska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Nietrzymanie moczu po ciąży. Do problemu przyznała się Ola Żebrowska i inne gwiazdy

Aleksandra Żebrowska

Bartosz Krupa/East News

Dla Aleksandry Żebrowskiej nie ma tematów tabu. Kobieta wielokrotnie poruszała w mediach społecznościowych problematyczne kwestie i przekonywała fanów, że nikt nie jest idealny. Niedawno żona znanego aktorka odczarowała kolejny problem dotyczący nietrzymania moczu. W komentarzach głos zabrały znane gwiazdy.

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Aleksandra i Michał Żebrowscy niedawno po raz trzeci zostali rodzicami. W sierpniu 2020 roku na świecie pojawił się mały synek o imieniu Feliks. Żona aktorka przez cały okres ciąży, jak po rozwiązaniu aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. W sieci nie czaruje jednak fanów cukierkowymi kadrami oderwanymi od rzeczywistości, lecz porusza tematy ważne i wstydliwe dla wielu kobiet. Mama trójki dzieci doskonale wie, czym jest macierzyństwo, z jakimi wiąże się trudnościami oraz co często przeżywają świeżo upieczone mamy. Z tego względu celebrytka podjęła już w sieci intymne tematy dotyczące porodu, czy kontrowersyjnego karmienia piersią.

Niedawno Ola opublikowała na Instagramie niewinne zdjęcie ze skakanką. Jak się okazało, kobieta wcale nie chciała chwalić się swoimi sportowymi wyczynami, lecz postanowiła głośno opowiedzieć o problemie, z którym po porodzie zmaga się  wiele kobiet. Zdjęcie opatrzyła opisem:

Kto by pomyślał, że w skakaniu na skakance najtrudniejsze będzie trzymanie moczu. #niejesteśsama #postpartumjumprope #momofthree #cantholdmypee

- czytamy pod zdjęciem. 

Fani komentują

Posty Aleksandry zwykle przyjmowane są przez fanów z ogromną życzliwością. W końcu wiele problemów, o których mówi celebrytka dotyczy dużej grupy kobiet. Pod nowym wpisem także rozgorzała dyskusja. Głos zabrały polskie gwiazdy, do problemu przyznała się m.in.  Paulina Krupińska-Karpiel oraz Hanna Zborowska.

- Na trampolinach jest to samo - oznajmiła Paulina Krupińska-Karpiel. 

- Ja tak miałam na kangoo jumpach. I jak kichałam! - dodała Hanna Zborowska. 

Ponadto internautki opisały swoje historie i dały Oli dobre rady. Jak przyznały, problemu tego nie należy bagatelizować, lecz szukać pomocy u specjalisty.

- Dziewczyny, samo życie, ale fizjoterapia uroginekologiczna działa cuda w tym temacie, poleca fizjoterapeuta - czytamy.

Zobacz także:

Roxie Węgiel w stroju kąpielowym morsowała w śniegu. Fani: "Szacun!"

Paweł Tur - artysta, któremu muzyka gra w sercu od najmłodszych lat

Danusia nie znała flamandzkiego, Alfried - polskiego. Połączyła ich miłość, która od 40 lat nie gaśnie 

Co sądzisz o tym artykule?
71
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0