Gwiazdy

Alicja Szemplińska o swoim nowym singlu: "To piosenka o wartościach, które inspirują mnie i wiele młodych osób"

Gwiazdy

Aktualizacja:

W Dzień Dobry Wakacje Alicja Szemplińska opowiedziała o nowej piosence, która powstała dzięki wyjątkowej współpracy nawiązanej przez wokalistkę z Disneyem. Utwór opowiada o księżniczkach, które dzięki swojej sile i wartościom, stały się wzorem do naśladowania dla wielu osób.

Wielki sukces Alicji Szemplińskiej

W Dzień Dobry Wakacje Alicja Szemplińska opowiedziała o niesamowitym wyróżnieniu, jakie ją spotkało. Jako jedna z piętnastu wokalistek z całego świata, to właśnie ona otrzymała od Disneya propozycję zaśpiewania utworu, będącego pochwałą bajkowych postaci. Piosenka "Każda z nas" jest jej szczególnie bliska, ponieważ opowiada o wartościach, które piosenkarka sama wyznaje i wysoko ceni w swoim życiu.

Przy okazji wokalistka opowiedziała w studiu o wynikach egzaminów maturalnych. Wygląda na to, że jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale i niezwykle pilną uczennicą. Gwiazda zdradziła, że planuje rozpocząć studia na dwóch kierunkach. Interesuje ją kulturoznawstwo oraz studia wokalno-aktorskie.

O czym opowiada piosenka "Każda z nas"?

Utwór o księżniczkach Disneya z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom bajek, ale nie tylko im. "Każda z nas" to piosenka o wartościach, o których każdy z nas powinien pamiętać w życiu codziennym. Mówi o tym, co powinno być dla nas najważniejsze.

Ta piosenka opowiada o wszystkich księżniczkach, o ich wartościach, odwadze, waleczności, dobru. O wszystkich wartościach, które inspirują mnie i wiele młodych osób , które oglądają bajki Disneya i są ich wielkimi fanami

- mówiła Alicja Szemplińska w programie Dzień Dobry Wakacje. Zachęcała też do tego, by czerpać inspirację ze świata bajek i dostrzegać przesłanie, jakie za sobą niosą.

Dalsze plany wokalistki

Piosenkarka przyznała, że nie zamierza zwalniać tempa. Obok planów związanych z edukacją, pragnie realizować także swoje marzenia. Jednym z nich jest wydanie pierwszego albumu, nad którym od jakiegoś czasu pracuje. Przez kolejne lata chciałaby rozwijać się wokalnie i zyskiwać tym samym uznanie swoich fanów. Gatunki muzyczne, które są najbliższe jej sercu, to pop, soul oraz r'n'b, dlatego to ich cechy wykorzystuje, kiedy tworzy własne utwory.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Alicja Szemplińska w utworze "Każda z nas"

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości