dzień dobry wakacje

  Magnez ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Skurcze mięśni, zaburzenia rytmu serca czy poczucie osłabienia to zaledwie dokuczliwych część objawów jego niedoboru. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na to, by ich uniknąć. Wystarczy zatroszczyć się o prawidłową suplementację cennego pierwiastka.

  Zwieńczeniem Top of the Top Sopot Festival będzie Comedy Fest. W pierwszej części wieczoru zobaczymy jubileusz] programu "Szkło Kontaktowe".

  Irena Kwiatkowska, Jeremi Przybora, Danuta Szaflarska czy Mieczysław Fogg to znakomici artyści, którzy brali udział w Powstaniu Warszawskim.

  Wiktor 17 sierpnia wystąpi w Operze Leśnej podczas festiwalu Top of the Top, gdzie powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  Ireny Gut w trakcie II wojny światowej samodzielnie uratowała od zagłady 12 osób żydowskiego pochodzenia. Jeannie Smith, córka Gut, w Dzień Dobry Wakacje opowiedziała o swojej mamie.

  Karolina Bielawska w Dzień Dobry Wakacje opowiedziała o społecznej funkcji, którą pełni, a także o planach na przyszłość, gdy odda koronę swojej następczyni.

  Szum ciepłego morza, biały piasek, magiczne zachody słońca i piękno przyrody - to wszystko znajdziemy w Międzyzdrojach.

  Po przerwie spowodowanej pandemią fani muzyki elektronicznej ponownie spotkają się w Kołobrzegu. Już 21 lipca w Podczelu rusza Sunrise Festival 2022. Co szykują organizatorzy? Jakie gwiazdy usłyszymy i zobaczymy na scenie? Sprawdź line up.

  W czasie urlopu często korzystamy z sieci internetowych dostępnych na lotniskach, w restauracjach czy hotelach. Tym samym narażamy swoje dane na przechwycenie. Jak zatem bezpiecznie korzystać z Wi-Fi w miejscach publicznych? O tym opowiedział nam dr Maciej Kawecki, ekspert ds. nowych technologii.

  Aein Ghobadi pochodzi z Iranu. 11 lat temu zafascynował się naszym krajem i sam zaczął się uczyć języka polskiego. Jego największym marzeniem był przyjazd do Polski. Jakie są jego wrażenia z życia w kraju nad Wisłą?

  Grecy słyną z zamiłowania do jedzenia i celebrowania posiłków w dużym gronie. Dlatego wybierając się na wakacje do tego kraju pozwól sobie na kulinarne doznania pełne smaków i aromatów świeżych lokalnych składników. Tak jak zrobił to Michał Cessanis podczas swojej podróży do Grecji.

  17 albumów, 25 lat na scenie, rzesza fanów i multum nagród. Justyna Steczkowska naprawdę ma co świętować. A że wiele razy udowodniła, że muzyka jest zmienna - to zaprezentowała się publiczności z nieoczekiwanej strony. O swoich inspiracjach, jubileuszu i współpracy z synem opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

  Festiwal „Zdobywcy Fryderyków” to nowa i jedyna w swoim rodzaju impreza na mapie wydarzeń muzycznych w Polsce. W jednym miejscu spotkają się największe nazwiska polskiej sceny. A to wszystko za sprawą Marcina Bachary, organizatora wydarzenia, i Łukasz Koczan, zastępca dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku, z którymi rozmawiała Agata Zjawi

  "Poinformowano rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać".

  O zielonej twarzy miasta rozmawialiśmy z aktywistką Agata Bloswick oraz Ewą Całus, pełnomocniczką prezydenta Krakowa do spraw edukacji klimatycznej.

  Dania z dodatkiem masła są bardzo smaczne. Kilka z nich przygotował w kuchni Dzień Dobry Wakacje Mateusz Gessler. Na naszym stole pojawiły się: "steki" z kalafiora, zupa krem z brokułów i szpinaku oraz smażona ryba.

  Sezon Dzień Dobry Wakacje rozpoczęliśmy w słonecznym Kołobrzegu. Tam z widzami spotkał się Bartek Jędrzejak, który pokazał, jak aktywnie można odpoczywać w tym mieście. Jakie atrakcje na nas czekają?

  Andrzej Sikorowski od lat uwodzi publiczność talentem oraz muzyką. W dniu swojego 50. jubileuszu, wraz z córką Mają, która od 2005 r. towarzyszy mu na scenie, opowiedzieli w Dzień Dobry Wakacje o współpracy.

  Do kin wszedł "Elvis", długo wyczekiwany film Baza Luhrmanna. Austin Butler, wcielający się w słynnego gwiazdora, w rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedział o swojej przełomowej roli.

  To wyjątkowe miasto pełne jest zabytków i atrakcji turystycznych. Czym Kraków może nas "zasmoczyć" tego lata?

  14-letnia wokalistka spełnia swoje marzenia i robi karierę w świecie muzyki.

  W Dzień Dobry Wakacje Alicja Szemplińska opowiedziała o nowej piosence, która powstała dzięki wyjątkowej współpracy nawiązanej przez wokalistkę z Disneyem. Utwór opowiada o księżniczkach, które dzięki swojej sile i wartościom, stały się wzorem do naśladowania dla wielu osób.

  Nowoczesne gospodynie wiejskie nie chodzą w strojach ludowych, a ich znakiem rozpoznawczym są szpilki w soczystym malinowym kolorze. Pochodzące z niewielkiej wsi Kuriany dziewczyny nie boją się żadnych wyzwań i umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Biorą udział w wielu społecznych inicjatywach, a w wolnych chwilach lepią też pierogi. O swojej aktywności opowiedziały w Dzień Dobry Wakacje.

  W Dzień Dobry Wakacje Olivier Janiak w ramach Projektu Plaża zachęcał do wypoczynku w Dziwnowie. Razem z Darią Ładochą odkrywał też sekrety kuchni fleksitariańskiej, smakując specjały z wegańskiego grilla. Jakie dania z rusztu w nadmorskim kurorcie przykuły jego uwagę? I czy w kuchni bez mięsa każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie?

  W sierpniu każdy poranek wypełniony będzie dobrą energią - powracają codzienne wydania Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje w weekendy. Uwielbiane przez widzów pary prowadzących będą Was witać od poniedziałku do niedzieli o godz. 9:00. Co czeka nas w wakacyjnych wydaniach programu?

  Lato i wakacje mają swoje prawa. Korzystamy z nich i zapraszamy na Dzień Dobry Wakacje w każdy weekend od 26 czerwca włącznie. Wydania z letniego studia można oglądać od godz. 9:00 do 11:30. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych widzów na lato.

  Lato dobiega końca, ale to nie powód do zmartwień. Nasze letnie, cotygodniowe wydania, zostaną zastąpione przez te codzienne. Zanim jednak to nastąpi, czeka na nas ostatni weekend z Dzień Dobry Wakacje. Tym samym wspominamy najciekawsze materiały z ostatnich dwóch miesięcy.

  Letnie kurorty, słoneczna pogoda, lekka kuchnia, wakacyjna atmosfera, Projekt Plaża. Dziesięć weekendów i dziesięcioro prowadzących to wszystko w Dzień Dobry Wakacje. Na program z plenerowego studia zapraszamy w każdy weekend od 9.00 do 11.30. Sprawdź, co przygotowaliśmy na lato.

  W niedzielę z Dzień Dobry Wakacje: Gromee i Jesper Jenset o tym, jak stworzyć piosenkę, której nie można przestać słuchać. Następnie: ludzie z samego topu - Ugonoh, Pisarek i Baryza - jak udział w "Top Model" odmienił ich życie. Oprócz tego: Owsiak kontra Kajdanowicz, czyli najważniejsze wydarzenie sportowe tej jesieni... u nas o kulisach Wielkiego Meczu TVN. A Annę Dereszowską zobaczycie w zmysłowej odsłonie. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W sobotę z Dzień Dobry Wakacje podgrzewamy atmosferę na koniec wakacji. Piękno, styl i klasa... Anja Rubik i Małgorzata Bela o tym, dlaczego Vogue jest ważny w życiu każdej modelki. W programie także american dream i polish team - Zygmunt i Filip Chajzer oraz Lara Gessler o największej przygodzie życia. Następnie: Denzel Washington - co laureat dwóch Oscarów lubi w swoich filmach akcji? Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu: Kingi Burzyńskiej i Andrzeja Sołtysika.