dzień dobry wakacje

  dzień dobry wakacje

  Nowoczesne gospodynie wiejskie nie chodzą w strojach ludowych, a ich znakiem rozpoznawczym są szpilki w soczystym malinowym kolorze. Pochodzące z niewielkiej wsi Kuriany dziewczyny nie boją się żadnych wyzwań i umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Biorą udział w wielu społecznych inicjatywach, a w wolnych chwilach lepią też pierogi. O swojej aktywności opowiedziały w Dzień Dobry Wakacje.

  W niedzielę z Dzień Dobry Wakacje: Gromee i Jesper Jenset o tym, jak stworzyć piosenkę, której nie można przestać słuchać. Następnie: ludzie z samego topu - Ugonoh, Pisarek i Baryza - jak udział w "Top Model" odmienił ich życie. Oprócz tego: Owsiak kontra Kajdanowicz, czyli najważniejsze wydarzenie sportowe tej jesieni... u nas o kulisach Wielkiego Meczu TVN. A Annę Dereszowską zobaczycie w zmysłowej odsłonie. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W sobotę z Dzień Dobry Wakacje podgrzewamy atmosferę na koniec wakacji. Piękno, styl i klasa... Anja Rubik i Małgorzata Bela o tym, dlaczego Vogue jest ważny w życiu każdej modelki. W programie także american dream i polish team - Zygmunt i Filip Chajzer oraz Lara Gessler o największej przygodzie życia. Następnie: Denzel Washington - co laureat dwóch Oscarów lubi w swoich filmach akcji? Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu: Kingi Burzyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

  Spędźcie z Dzień Dobry Wakacje najbliższy weekend! Na ostatni wakacyjny weekend i program, na plaży nad Wisłą w Warszawie, zapraszamy w imieniu Kingi Burzyńskiej i Andrzeja Sołtysika. A w programie m.in: Jessica Mercedes, Marcin Gortat, Honorata Skarbek, Gromee, Jesper Jenset i Denzel Washington. Bądźcie z nami od 8:30!

  Patrycja Markowska zaśpiewała w Dzień Dobry Wakacje piosenkę "Lalka", pochodzącą z "Krótkiej płyty o miłości". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  W sobotę w Dzień Dobry Wakacje na naszej scenie będziemy gościć aż dwie gwiazdy muzyki - Patrycję Markowską i Renatę Przemyk! W programie także: zdradzimy, co działo się za kulisami Top of the Top Sopot Festival 2018. Następnie: artyści i psycholog o kontrowersyjnych poradach dla małżeństw. Czy parafialni eksperci mają dobrą receptę na udane pożycie? Porozmawiamy o tym z Magdaleną Steczkowską, Krzysztofem Respondkiem i terapeutką Martą Niedźwiecką. Z lekarzem porozmawiamy o najnowocześniejszych metodach leczenia wad wzroku, a z prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim oczywiście o Krakowie! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika!

  W najbliższą sobotę na naszej scenie wystąpi Renata Przemyk. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30!

  W sobotę krakowskie studio Dzień Dobry Wakacje odwiedzą dwie gwiazdy muzyki: Patrycja Markowska i Renata Przemyk. Najpierw na naszej scenie wystąpi Renata Przemyk, a później - z nową piosenką - Patrycja Markowska. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Niedzielny poranek spędzicie z mistrzynią olimpijską Anitą Włodarczyk. Z naszą multimedalistką porozmawiamy nie tylko o jej paśmie spektakularnych sukcesów. Czym jeszcze nas zaskoczy najwybitniejsza obecnie polska lekkoatletka? Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30!

  W najbliższy weekend zabierzemy Was do Krakowa. Bądźcie z Dzień Dobry Wakacje w sobotę i niedzielę od 8:30! Na program zapraszamy w imieniu Agnieszki Woźniak-Starak i Andrzeja Sołtysika.

  Za tydzień w Dzień Dobry Wakacje: Michał Czernecki debiutuje w roli kabareciarza? W programie także: Amy Schumer - hollywoodzka aktorka, która nie wygląda jak „typowa gwiazda” i nie ma z tym problemu. Oprócz tego: tylko ona i woda - i tak przez ponad dwa lata! Żeglarka, która 40 lat temu jako pierwsza kobieta na świecie samotnie opłynęła Ziemię. A na koniec: muzyka, która dodaje energii! Na naszej scenie: Nico Santos. Dzień Dobry Wakacje już od soboty. Zapraszamy o 8:30!

  W najbliższy weekend Dzień Dobry Wakacje poprowadzą Kinga Rusin i Filip Chajzer. Razem przejmą panowanie na prawdziwym XIII-wiecznym zamku w Kazimierzu Dolnym! Myślicie, że spotkają jakieś duchy? ;-)

  Sztuka Szuka Malucha to pierwszy w Polsce Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Najmłodszych – dzieci od zera do pięciu lat oraz ich opiekunów. Z Barbarą Małecką, dyrektorem tego festiwalu, w Poznaniu, spotkała się dziennikarka Katarzyna Olubińska. - Dzieci są gotowe na spotkania ze sztuką w każdym wieku. Nawet te najmniejsze dzieci mogą w pełni doświadczać sztuki. I to jest takie właśnie miejsce - mówi Barbara Małecka. Jak rozwijać kreatywność u dziecka?

  W deszczu, bez pieniędzy, ale za to z uśmiechem na twarzy. Nasi autostopowicze: Ula Chincz, Filip Chajzer, Katarzyna Olubińska i Marcin Sawicki mieli za zadanie dotrzeć do Olsztyna autostopem. Zobaczcie, jak umilali kierowcom podróż, kto musiał robić pajacyki i, który zespół dotarł pierwszy do celu - Ula i Filip czy Kasia i Marcin. To była szalona wyprawa! :-)

  W najbliższą niedzielę gościem Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika w Dzień Dobry Wakacje będzie Gabriel Fleszar. Porozmawiają z nim, Maciejem "Glebą" Florkiem i Maciejem Miecznikowskim o tym, ile można zarobić zbierając do kapelusza. Zapraszamy od 8:30! :-)

  Sobota z Dzień Dobry Wakacje. Zapraszamy! A w programie: modelka Sandra Kubicka o pracy w USA i rywalizacji z Joanną Krupą. Kontrowersyjny eksperyment w Projekcie Lady, czyli jak Cię widzą - tak Cię piszą! Czy uczestniczki zniosły krytykę. A także Filip Chajzer i jego wyprawa autostopem na wakacje. Małgorzata Socha zdradzi swój pomysł na metamorfozę salonu. A na koniec, na naszej scenie, wystąpi Jula. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Magdy Mołek i Andrzeja Sołtysika.

  W najbliższą sobotę na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpi Jula. Nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami od 8:30. Zapraszamy w imieniu Magdy i Andrzeja.

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje zobaczycie wywiad dziennikarza Mateusza Hładkiego ze szwedzką piosenkarką Tove Lo, która wielką popularność zdobyła, wydanym w 2014 roku, singlem "Habits". Bądźcie z nami od 8:30!

  Wczoraj w Uniejowie było słychać szczęk oręża, a dziś - jak mówi Marcin Prokop - słychać szczęk naszych szczęk, ponieważ nagle temperatura spadła i zrobiło się zimno. Zapewniamy jednak, że z Dorotą i Marcinem sprawimy, że słońce do nas wróci. Prowadzący Dzień Dobry Wakacje mają swoje sposoby... :-)

  Bez Oliviera Janiaka nie byłoby lata i Projektu Plaża. Dziś Olivier zaprasza Was do Kołobrzegu. Zobaczcie, jakie właściwości ma kokos, z czym najlepiej smakuje lato i, jak przygotować smaczny stek wołowy.

  W pierwszy weekend lipca jesteśmy, razem z Dorotą i Marcinem, w Uniejowie. Panuje tu gorąca atmosfera, nie tylko za sprawą prowadzących Dzień Dobry Wakacje, którzy przywieźli ze sobą do Uniejowa sporo słońca, ale przede wszystkich za sprawą tutejszych wód geotermalnych. Zaledwie kilka lat temu Uniejów otrzymał status miejscowości uzdrowiskowej, a od 2008 działają tutaj Termy Uniejów z gorącymi solankami leczniczymi. Zobaczcie z czego jeszcze słynie Uniejów, malownicze miasto położone nad Wartą.