Gwiazdy

Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Piosenkarka po metamorfozie przypomina gwiazdę światowego kina

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Kukulska po poluzowaniu obostrzeń związanych z pandemią wybrała się do fryzjera. Wokalistka tym razem postanowiła nieco zaszaleć. Postawiła na mocne cięcie i wielką metamorfozę, a przemianą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na opublikowanym w sieci zdjęciu Natalia wygląda olśniewająco.

Natalia Kukulska – metamorfoza

Natalia Kukulska to jedna z artystek, która przez lata wypracowała swój charakterystyczny styl. Burza czarnych loków na głowie i naturalny wygląd zawsze się broniły. Tym razem wokalistka postanowiła coś zmienić. Natalia na Instagramie pochwaliła się relacją z wizyty u fryzjera, a kilka dni później na profilu opublikowała zdjęcie w nowym uczesaniu.

Piosenkarka zrezygnowała z długich włosów i zdecydowała się na ostre cięcie w stylu klasycznego „boba”. Obecnie jej włosy sięgają linii brody. Trzeba przyznać, że Natalia wygląda olśniewająco.

Fani zachwyceni nowym wizerunkiem Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska aktywie udziela się w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto to prawdziwe źródło inspiracji, zarówno muzycznych, jak i modowych.

Kreatywność wokalistki bardzo szybko zaczęli doceniać fani, którzy pod postami zostawiają wiele komentarzy. Uwadze internautów nie umknęła także metamorfoza Natalii. Pod nowym zdjęciem obserwatorzy wyrażali swój zachwyt. Jedna z fanek zauważyła nawet podobieństwo artystki do jednej z gwiazd światowego kina. Zgadniecie do kogo?

Pięknie w tej fryzurze Pani Natalio. Trochę jak z filmu Amelia

- czytamy w komentarzach.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości