Gwiazdy

„Urodzinowa, urodziwa, urokliwa”. Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat

Gwiazdy

„Urodzinowa, urodziwa, urokliwa”. Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat

Córka Natalii Kukulskiej ma już 15 lat. Z okazji urodzin, piosenkarka opublikowała wzruszający post i wspólne zdjęcie. Ania to wykapana mama! Czy też widzicie to uderzające podobieństwo?

Córka Natalii Kukulskiej skończyła 15 lat

Piosenkarka ma trójkę dzieci. Najstarszy Jan skończy w tym roku 20 lat, najmłodsza Laura w styczniu obchodziła swoje trzecie urodziny, a 4 maja swoje święto obchodzi Ania. Dziewczyna właśnie skończyła 15 lat. Z okazji urodzin, dumna mama opublikowała zdjęcia córki.

Urodzinowa, urodziwa, urokliwa... moje 15 letnie szczęście! Kiedy tak wyrosło, że na szerokie wody się rwie... KochAniu byś zawsze była bezpieczna i pełna radości życia

- napisała Natalia Kukulska.

Fani od razu dołączyli do życzeń. Jednocześnie zwrócili uwagę na niezwykłe podobieństwo Ani do  mamy i babci – Anny Jantar.

Najlepsze życzenia !!! Jaka piękność i te oczy takie jak mamy

Jaka matka taka córka! Przepiękne obydwie

Odziedziczyła urodę po mamie i po babci Wszystkiego Najlepszego

- czytamy w komentarzach.

Anna Dąbrówka - córka Natalii Kukulskiej

Córka piosenkarki idzie w ślady mamy. Kilka lat temu media rozpisywały się o jej artystycznych zainteresowaniach. Ania była wówczas członkinią młodzieżowej formacji "Żywioły", w której tańczyła i śpiewała. Kształciła się także w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Zdolną nastolatkę można było oglądać na deskach warszawskiego Teatru Roma, a także w teledysku mamy do piosenki "Rekonstrukcja".

Życzymy dalszych sukcesów!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
47
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0