nowa fryzura

  nowa fryzura

  Wraz ze zmianą pory roku, niektóre kobiety mają ochotę na zmianę swojego wyglądu. W nadchodzącym sezonie będą mogły to zrobić np. za pomocą modnej ostatnio grzywki. Jak dobrać jej odpowiednią długość do kształtu twarzy? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział fryzjer, Łukasz Szymczak.

  Fryzura paź to sięgające linii brody, lekko wycieniowane włosy. Takie cięcie, nazywane też bobem, znane było już średniowieczu, kiedy w podobny sposób czesali się giermkowie. Z czasem paź wszedł na salony, a później był lansowany przez największe gwiazdy, m.in. Marlenę Dietrich. Dzisiaj strzyżenie na pazia przejawia się w licznych fantazjach fryzjerskich, różniących się wykończeniem. Komu pasuje fryzura na pazia? Jak stylizować pazia?

  Samodzielne obcinanie włosów może być wyzwaniem lub wspaniałą przygodą. Czasem wystarczą jedynie dobre nożyczki i odrobina kreatywności, aby samemu wyczarować zupełnie nową fryzurę. Jak samodzielnie podciąć i skrócić włosy? Oto najlepsze fryzjerskie triki.

  Latem częściej niż zwykle eksperymentujemy z wyglądem, a zwłaszcza z tym, co mamy na głowie. Kasia Sokołowska też postanowiła wykorzystać wakacyjny czas na odświeżenie uczesania. W tym celu udała się do salonu fryzjerskiego, a efektem tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Jak teraz wygląda jurorka Top Model?

  Maja Sablewska pokazała się ostatnio w nowej fryzurze. Czy fryzjerowi trudno było namówić Maję do zmiany uczesania? Czy metamorfoza oznacza również zmiany w życiu prywatnym? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Podczas treningu na siłowni najważniejszy jest nasz komfort. Wygodny strój i buty to podstawa. Niemniej ważna jest odpowiednia fryzura. Jak upiąć włosy, by nie wpadały nam do oczu i nie przeszkadzały w czasie ćwiczeń? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Łukasza Stefańskiego oraz Szymona Kasprzaka, którzy pokazali nam ciekawe i proste w wykonaniu fryzury na siłownię.

  W noc sylwestrową większość z nas chce wyglądać glamour. Jak prawidłowo zrobić loki? Jak zabezpieczyć włosy przed temperaturą lokówki? Ania Kalczyńska zapytała o to Daniela Kubicza i Rafała Czpaka, stylistów fryzur.

  Natalia Siwiec nie wstydzi się tego, że korzysta z usług lekarzy medycyny estetycznej. Otwarcie mówi też o innych zabiegach upiększających. Gwiazda w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradziła, że przedłużyła włosy. Czy dobrze czuje się w nowej fryzurze?

  Aktorka Katarzyna Cichopek była Waszym gościem na czacie w Dzień Dobry TVN. O co pytaliście ją najczęściej? Kto jest dla niej najważniejszy? Nad czym teraz pracuje? Zauważyliście, że Kasia Cichopek zmieniła fryzurę?

  Dorota Rabczewska na głowie ma śliczną cebulkę. Czy do twarzy jej z grzywką? Dlaczego zmieniła fryzurę? O tym Doda opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej. Co przepowiedziała Dodzie wróżka?