Najgłośniejsze skandale w show-biznesie. O których gwiazdach pisał cały świat?

Skandale z udziałem gwiazd są prawdziwą pożywką dla Internetu, w którym nic nie ginie. O kilku z nich opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk. Kogo nie mogło zabraknąć na jej liście?

Skandale z udziałem gwiazd zawsze są głośno komentowane, zarówno przez internautów, jak i media. Od niektórych minęło już kilka, a nawet kilkadziesiąt lat, a wciąż powracają jak bumerang i trudno je wymazać z pamięci. O jakich mowa?

Agnieszka Chylińska i jej słynna wypowiedź z 1996 roku

W polskim show-biznesie zapisała się Agnieszka Chylińska. Przypomnijmy, że w 1996 roku wokalistka otrzymała Nagrodę Muzyczną Fryderyk w kategorii Debiut roku. Artystka, odbierając ją, wyraziła głośno swoją opinię na temat pedagogów.

- Powiedziała: "Nauczyciele fu.k off". I było to skierowane nie bez powodu do jej nauczycieli. Ona przez lata mówiła, że czuła się niedoceniona. Miała poczucie, że ściągają ją w dół zamiast budować. Zresztą jej mama też była nauczycielką i później troszeczkę Aga się z tego tłumaczyła – podkreśliła Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Pocałunek Britney Spears i Madonny

Występ Agnieszki Chylińskiej to dopiero początek, bo scenę, która wydarzyła się podczas rozdania MTV Video Music Awards w 2003 r., komentował cały świat. – Pamiętam, że Justin Timberlake, czyli były chłopak Britney, oglądał to – powiedziała dziennikarka.

Największy skandal Super Bowl

W historii Super Bowl jest wiele wydarzeń, które zostały zapamiętane na długi czas. Ale to występ Janet Jackson i Justina Timberlake uznano za największy skandal. Dlaczego? Bo podczas koncertu wokalista niefortunnie złapał za kostium piosenkarki. Kurtka się rozerwała, odsłaniając piersi Janet. - Internet o tym huczał. Zresztą po tym incydencie wprowadzono zmiany dotyczące cenzury, mediów i występów publicznych w USA – mówiła Sandra Hajduk.

Kanye West przerwał przemowę Taylor Swift

Na liście Sandry nie mogło też zabraknąć karygodnego zachowania Kanye Westa, który przerwał przemowę Taylor Swift podczas MTV VMA w 2009 roku.

- Wtargnął na scenę i wyrwał statuetkę Taylor. Twierdził, że jej się nie należy ta nagroda, a powinna ją dostać Beyonce. Później tłumaczył się, że Bóg kazał mu wskoczyć na tę scenę i dokonać tego czynu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznaje: "Nie myślałem, że mogę być dla kogoś wzorem". Ma kontakt z Laurą?

Polskie gwiazdy na zdjęciach z dzieciństwa. Nie tylko Magda Gessler mogła pochwalić się burzą loków

Anna Lewandowska po premierze filmu swojej mamy: "Jestem z Ciebie dumna". O czym jest "Położna"?

Autor: Dominika Łukaszewska

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości