Madonna

  Lourdes Leon wkracza na scenę pod pseudonimem Lolahol z piosenką "Lock&Key".

  Madonna kończy 64 lata. Sandra Hajduk- Popińska wyliczyła w Dzień Dobry TVN wartość rynkową wokalistki.

  Madonna nie przestaje szokować. Tym razem wzbudziła liczne kontrowersje w trakcie koncertu w Nowym Jorku z okazji Miesiąca Dumy. Podczas występu zaczęła całować się z inną wokalistką. W sieci zawrzało.

  Lourdes Leon, córka Madonny, wystąpiła w pikantnej sesji zdjęciowej promującej słynny dom mody. Fani piosenkarki natychmiast zauważyli podobieństwo do słynnej mamy. Nie ma się czemu dziwić - ujęcia wyglądają niczym kadry z najgorętszych teledysków królowej popu.

  Gwiazda ma 63 lata, ale wydaje się, że za wszelką cenę chce zatrzymać upływający czas.

  - Jestem dobrą katoliczką. Przysięgam! - deklaruje gwiazda.

  Madonna jest niewątpliwie światową królową kontrowersji i skandali. Na to miano zasłużyła m.in. eksperymentując ze swoim wyglądem. Dzisiaj media kolejny raz rozpisują się na temat aparycji gwiazdy.

  Ma­don­na od lat jest na celowniku mediów. Od kilku miesięcy toczy się jednak dyskusja na temat dynamicznie zmieniającej się twarzy gwiazdy. Tuż przed rozdaniem nagród Grammy królowa sceny muzycznej opublikowała filmik bez retuszu. W sieci zawrzało, a fani wyrazili swoje zaniepokojenie.

  "Praktycznie nie wychodzę z pracowni".

  Madonna: "Putin naruszył każdą istniejącą umowę dotyczącą praw człowieka"

  Madonna mimo swojego wieku wciąż jest bardzo aktywną gwiazdą, także w mediach społecznościowych. Na jej ostatnich zdjęciach widoczna była "zakazana" według niektórych algorytmów część kobiecego ciała. Fotografie zostały usunięte. Jaka była reakcja samej gwiazdy?

  Agnieszka Zyguła jest artystką, która na co dzień zajmuje się tworzeniem dzieł przedstawiających Madonnę.

  Przez ponad 4 dekady trwającej kariery, Madonna wielokrotnie już inspirowała się Marilyn Monroe. Teraz w ponownej współpracy z jednym z najbardziej utalentowanych fotografów na świecie - Stevenem Kleinem, dotknęła się odtworzenia sesji zdjęciowej, która przedstawia samobójczą śmierć Marilyn Monroe.

  Madonna nie znika w ostatnich tygodniach z nagłówków prasy na całym świecie. Królowa Pop zaprezentowała niedawno wideo koncertowe "Madame X Tour", a teraz udzieliła wspólnego wywiadu z Malumą. To jedna z niewielu okazji, kiedy możemy dowiedzieć się ciekawostek z jej życia.

  Madonna wie, jak zaskoczyć swoich fanów. Po jednym z koncertów na Manhattanie gwiazda ruszyła na ulicę. W obstawie ochroniarzy śpiewała znane i lubiane piosenki.

  Córka Madonny, Lourdes była jedną z modelek, które zaprezentowały najnowszą kolekcję Versace. W sieci zawrzało. Internauci z całego świata obrażali dziewczynę, zarzucając jej, że gdyby nie nazwisko matki, nikt nie zwróciłby na nią uwagi. Nie zabrało także nieprzyjemnych komentarzy dotyczących figury 24-latki.

  16 sierpnia Madonna będzie świętowała 63. urodziny. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym zwróciła się z prośbą do fanów. Chce, by wsparli zakup łóżek do szpitala. To wielki gest ze strony królowej popu.

  Prawie 14 dni - tyle średnio całuje się człowiek w ciągu całego życia. Przynajmniej tak wynika z obliczeń naukowców. 6 lipca przypada Światowy Dzień Pocałunku, przypominamy więc najbardziej spektakularne publiczne pocałunki, a tych w popkulturze nie brakowało. Które z nich do dziś powodują wypieki na twarzach?

  Skandale z udziałem gwiazd są prawdziwą pożywką dla Internetu, w którym nic nie ginie. O kilku z nich opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk. Kogo nie mogło zabraknąć na jej liście?

  Madonna ostatnio zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których wygląda młodziej niż kilka lat temu. Ikona popkultury nie kryje, że poddaje się zabiegom medycyny estetycznej, jednak jej najnowsza metamorfoza budzi wyjątkowe poruszenie wśród internautów.

  Madonna to niekwestionowana gwiazda, która od wielu lat budzi zainteresowanie mediów. Niedawno poruszenie wywołał starszy brat artystki, który przyznał, że od kilku lat pomieszkuje pod mostami w Michigan. Anthony Ciccone obwinia gwiazdę za brak wsparcia i pomocy.

  Czyżby Lourdes Leon planowała na dobre zadomowić się w show-biznesie? 24-letnia córka Madonny zadebiutowała na Instagramie. Jej pierwsze zdjęcie odbiło się szerokim echem.

  Córka Madonny, Lourdes Leon skończyła 24 lata. Z tej okazji jej mama opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólną archiwalną fotografię i złożyła życzenia. Czym zajmuje się teraz najstarsze dziecko królowej popu?

  Madonna to ikona w świecie muzyki i szeroko pojętego show-biznesu. Od 50 lat wydaje płyty, gra w filmach i bierze udział w innych projektach. Już niedługo będzie mogła dopisać do swojej listy kolejne osiągnięcie. Madonna będzie współtworzyć scenariusz do filmu autobiograficznego - to także ona wcieli się w rolę reżysera.

  Madonna 16 sierpnia świętowała swoje urodziny. Królowa sceny muzycznej z tej okazji podzieliła się w mediach społecznościowych imprezową sesją zdjęciową. W obcisłej kreacji i dziewczęcej fryzurze artystka nie wygląda na swój wiek, co zauważyli jej fani.

  W wieku 76 lat po długiej chorobie zmarł sir Alan Parker. Brytyjski reżyser był twórcą takich hitów jak "Bugsy Malone", "Sława", "The Wall", "Ptasiek" czy Missisipi w ogniu". Na Instagramie wzruszającym postem filmowca pożegnała Madonna, która zagrała tytułową rolę w "Evicie".

  Jeden z postów Madonny na Instagramie został zablokowany, ponieważ gwiazda miała rozpowszechniać w nim nieprawdziwe informacje na temat koronawirusa. Piosenkarka przekazała fragment wideo, w którym jedna z lekarek chwali chydrochlorochinę jako cudowne lekarstwo na Covid-19. Wokalistka opatrzyła wpis kontrowersyjnym komentarzem.

  Madonna należy do jedynych z najodważniejszych gwiazd show-biznesu. Gwiazda nie boi się szokować, czego wyraz daje chociażby na swoich koncertach czy profilach społecznościowych. Tym razem zdecydowała się opublikować swoje zdjęcie topless.

  Jakie problemy przeżywa rodzina królewska? Co spowodowało smutek u Meghan Markle? Która gwiazda popu pojawiła się na protestach "Black Lives Matter"? W Wielkiej Brytanii zawsze coś się dzieje. O wszystkim opowiada nasza reporterka Anna Senkara.

  Protesty po śmierci George’a Floyda nie słabną. Na całym świecie ludzie demonstrują przeciwko dyskryminacji. Swój sprzeciw wobec nierównego traktowania postanowiła wyrazić także Madonna, która poszła na pokojową manifestację w Londynie. Gwiazda poruszała się o kulach.