Madonna

  Madonna

  Madonna ostatnio zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia, na których wygląda młodziej niż kilka lat temu. Ikona popkultury nie kryje, że poddaje się zabiegom medycyny estetycznej, jednak jej najnowsza metamorfoza budzi wyjątkowe poruszenie wśród internautów.

  Madonna to ikona w świecie muzyki i szeroko pojętego show-biznesu. Od 50 lat wydaje płyty, gra w filmach i bierze udział w innych projektach. Już niedługo będzie mogła dopisać do swojej listy kolejne osiągnięcie. Madonna będzie współtworzyć scenariusz do filmu autobiograficznego - to także ona wcieli się w rolę reżysera.

  W wieku 76 lat po długiej chorobie zmarł sir Alan Parker. Brytyjski reżyser był twórcą takich hitów jak "Bugsy Malone", "Sława", "The Wall", "Ptasiek" czy Missisipi w ogniu". Na Instagramie wzruszającym postem filmowca pożegnała Madonna, która zagrała tytułową rolę w "Evicie".

  Jeden z postów Madonny na Instagramie został zablokowany, ponieważ gwiazda miała rozpowszechniać w nim nieprawdziwe informacje na temat koronawirusa. Piosenkarka przekazała fragment wideo, w którym jedna z lekarek chwali chydrochlorochinę jako cudowne lekarstwo na Covid-19. Wokalistka opatrzyła wpis kontrowersyjnym komentarzem.

  W Dzień Dobry TVN Marcin Prokop rozmawiał z dziennikarzem Radia Zet Marcinem Wojciechowskim o czekających nas w 2017 roku wydarzeniach w świecie muzyki. Kto wyda płytę? Kim jest Bebe Rexha? Co jest na topie radiowych list przebojów?

  W każdy piątek miesiąca w Dzień Dobry TVN gościmy dziennikarza Radia Zet Marcina Wojciechowskiego. Tym razem rozmawialiśmy z nim o artystach, którzy śpiewają do tzw. kotleta. Kto jest w tym mistrzem? Jak wyglądają teraz takie koncerty? Ile kosztuje wynajęcie Madonny?

  Nick Fouquet tworzy kapelusze dla gwiazd. Jego klientami są między innymi: Madonna, Pharrell Williams, Bob Dylan. Co jest wyjątkowego w kapeluszach Nicka? Jak zjednał sobie hollywoodzkie gwiazdy? I ile kosztuje kapelusz z jego pracowni? Z projektantem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Do złudzenia przypomina młodą Madonnę i, jak mówi Marcin Prokop, jest chyba równie zdolna. Posłuchajcie piosenki "Naiwni" Eli Stasiuk, która wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN.

  Jean Charles de Castelbajac to legenda świata mody. Jego kontrowersyjne i awangardowe stroje nosiły takie gwiazdy, jak: John Lennon, Madonna i Lady Gaga. Jego przygoda z modą rozpoczęła się od skandalu. Jakiego? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej opowiedział o swojej pracy. Dowiedzieliśmy się m.in., jak określił pracę projektanta polski papież i z jaką gwiazdą współpraca była najbardziej emocjonująca.

  Trening fit and slide zyskuje wielu sprzymierzeńców. By wykonać ćwiczenia, które pokochała nawet Madonna, potrzeba niewiele. Wystarczy kuchenna szmatka i filcowe podkładki. Czy w ten sposób można spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie? O nowej, modnej technice w fitnessie, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział trener Dariusz Brzeziński, Mistrz Polski w Fitnessie Sylwetkowym.

  Gość Dzień Dobry TVN choreograf Blake McGrath pracował m.in. z Madonną, Beyonce i Britney Spears. Przyjechał do naszego kraju, aby wziąć udział polskiej edycji You Can Dance. Czy podczas współpracy z gwiazdami narzuca im swoje pomysły na choreografię? Czy któraś z nich nie potrafi tańczyć? Jak ocenia polskich tancerzy?

  Kazaky to męska grupa taneczna z Ukrainy, którą wyróżnia to, że panowie tańczą w szpilkach. Ich sceniczną ekspresję, a także doskonałą technikę doceniła sama Madonna. Gwiazda zaprosiła tancerzy do współpracy nad teledyskiem. Aktualnie Kazaky prezentują swoje show jeżdżąc po Europie. Artur Gaspar, Kyryll Fedorenko i Artemy Lazarev odwiedzili studio Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć swoją historię. Jak to sie stało, że zaczęli razem tańczyć? Skąd pomysł, by występować w butach na wysokich obcasach? Jak zmieniło się ich życie odkąd wystąpili w teledysku Madonny?

  Czyje dziecko znalazło się na okładce magazynu plotkarskiego Hello? Za co Brytyjczycy kochają parę książęcą - Williama i Kate? Czy Victoria i David Beckham marzą o kolejnym dziecku? Czy dzieciom Madonny podoba się wizerunek mamy? Jakim polskim filmem jest zachwycony Liam Neeson? O najświeższych plotkach ze świata rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anią Wendzikowską.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Volare wykonał cover utworu "You're My Heart, You're My Soul" zespołu Modern Talking "YO MA HA". Aranżacja niezwykła. Radzimy posłuchać:)