Gwiazdy

Nagie zdjęcie Jennifer Aniston wystawione na licytację. "Wszystko w celu uzyskania pomocy dla chorych"

Gwiazdy

cover video/x-newsx-news

Fotograf Mark Seliger wystawił na sprzedaż 25 swoich zdjęć. Wśród wyselekcjonowanych fotografii znalazło się jedno ujęcie przedstawiające nagą Jennifer Aniston. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany organizacji walczącej z koronawirusem.

Zdjęcia gwiazd przeznaczone na licytacje

Mark Seliger ma na swoim koncie współprace z wieloma znanymi postaciami. Fotograf w czasie pandemii postanowił dołożyć swoją cegiełkę i wystawić kolekcje swoich zdjęć na aukcję charytatywną. Wśród fotografii, które przeznaczone zostały na licytację, znajdują się zdjęcia m.in. Snoop Dogga i Billie Eilish, Leonardo DiCaprio, Keitha Richardsa, Brada Pitta, Baracka Obamy, Oprah Winfrey, Dr. Dre oraz Jennifer Aniston. Pieniądze ze sprzedaży fotografii zostaną przekazane organizacji NAF Clinics, która wspiera walkę z COVID–19 i oferuje darmowe testy na koronawirusa.

Intymne zdjęcie Jennifer Aniston

Czarno-białe zdjęcie Jennifer Aniston zostało wykonane przez Marka Seligera w 1995 roku, gdy aktorka była na początku swojej kariery. Na fotografii wschodząca gwiazda serialu „Przyjaciele” występuje w charakterystycznej fryzurze Rachel. Ponadto Aniston pozuje zupełnie nago. Mimo wszystko zdjęcie wykonane jest z wyczuciem i nie ma tak grama wulgarności.

Licytację fotografii wspiera sama aktorka. Na Instagramie gwiazda zamieściła wideo i zdjęcie, które opatrzyła opisem.

Mój drogi przyjaciel Mark Seliger we współpracy z RAD i Christie’s przeznaczył na aukcję 25 swoich portretów – włączając w to moje zdjęcie. A wszystko w celu uzyskania pomocy dla chorych na COVID-19 … 100% przychodów ze sprzedaży tego portretu trafi do @NAFClinics, organizacji, która zapewnia bezpłatne testy i opiekę chorym na koronawirusa w całym kraju. (…) Dziękuję Markowi za umożliwienie mi bycia częścią tej akcji

– napisała pod zdjęciem Jennifer.

Zobacz te

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości