sesja zdjęciowa

  sesja zdjęciowa

  Natalia Janoszek to wszechstronnie utalentowana artystka, która dzięki ponadprzeciętnym ambicjom i ciężkiej pracy osiągnęła międzynarodowy sukces. Została doceniona między innymi przez twórców Bollywood oraz producentów filmowych zza oceanu. Niedawno pojawiła się na okładce magazynu "L’Officiel Arabia". W Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach prestiżowej sesji zdjęciowej, zdradziła też, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

  Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem najnowszej sesji zdjęciowej. Jej fani stwierdzili, że z burzą blond loków i w odważnej stylizacji wygląda jak Shakira. Rzeczywiście młoda aktorka jest podobna do słynnej piosenkarki?

  Zuzia, podobnie jak jej rówieśnicy chciałaby móc aktywnie spędzać czas. Niestety, z powodu choroby kręgosłupa, ogranicza ją gorset ortopedyczny, który musi nosić przez cały dzień. Dziewczynka mierzy się z niemiłymi reakcjami w szkole. Jej mama wpadła na wyjątkowy pomysł, baby pomóc córce otworzyć się na świat. Przygotowała profesjonalną sesję zdjęciową, której efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. 

  Lorde to nowozelandzka wokalistka, która udzieliła wywiadu magazynowi Vogue. Zdradziła z kim najchętniej zaśpiewałaby w duecie, opowiedziała o trzeciej płycie i o tym, że nie chce być ikoną świata pop.

  Sara Prokopek dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Hotel Paradise 3". Piękna brunetka na co dzień wykonuje zawód stewardessy, jednak chętnie podejmuje się też wyzwania, jakim jest praca w charakterze modelki. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z wakacyjnej sesji, które opatrzyła cytatem, będącym przesłaniem do fanów.

  Maja Hyży znana jest widzom stacji TVN między innymi z trzeciej edycji programu muzycznego "X Factor", na swoim koncie ma wiele sukcesów związanych z pracą na scenie. Prywatnie utalentowana wokalistka jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, ale znajduje także czas na aktywność w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu gwiazda opublikowała zmysłowe zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród internautów.

  Jak przystało na top modelkę, która chodzi w pokazach najsłynniejszych projektantów mody, Anja Rubik może się pochwalić niezwykle smukłą sylwetką i bardzo długi nogami. Gwiazda jest świadoma swoich atutów, więc chętnie podkreśla je w sesjach zdjęciowych. Jej najnowsza fotografia zachwyciła fanów.