Jennifer Aniston

  Jennifer Aniston

  W zagranicznych mediach pojawiły się informacje o romansie Jennifer Aniston i Davida Schwimmera. Jakiś czas temu ekipa "Przyjaciół" miała okazję znów spotkać się na planie specjalnego odcinka "Friends: The Reunion" i powspominać stare czasy. Wtedy okazało się, że Jen i David czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Czy uczucie z dawnych lat odżyło?

  Jennifer Aniston udowadnia, że można przyjaźnić się ze swoim byłym mężem. Aktorka utrzymuje kontakt nie tylko z Justinem Theroux, ale także z Bradem Pittem - mimo że ten zostawił ją dla Angeliny Jolie. Fani gwiazdy "Przyjaciół" marzą o tym, aby zeszła się z pierwszym mężem. W jednym z ostatnich wywiadów Aniston zdradziła, jak teraz wygląda jej relacja z Pittem.

  Jennifer Aniston w czasie kwarantanny nie próżnowała. Jak donosi "Us Weekly", aktorka poświęciła czas izolacji na powrót do wspomnień. Zaczęła pisać pamiętnik, w którym skupiła się na swoich przeżyciach związkowych, w tym także na relacji z Bradem Pittem. Według magazynu, Aniston zamierza opublikować swoje wspomnienia.

  Moda lat 90. wraca do łask za sprawą serialu "Przyjaciele. Ze stylistą Eweliną Rydzyńską rozmawiamy w Dzień Dobry TVN o stylu Rachel Green, jednej z głównych bohaterek popularnego serialu. Zobaczcie, jakie stylizacje przygotowała Ewelina Rydzyńska i co trzeba na siebie założyć, by wyglądać jak Rachel z "Przyjaciół", którą w serialu zagrała Jennifer Aniston.

  Niedawno w Stanach Zjednoczonych pojawiły się plotki, że Bard Pitt związał się z jedną z topowych aktorek młodego pokolenia Jennifer Lawrence. Czy te informacje zostały potwierdzone? A może ktoś już je zdementował? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN dziennikarkę Annę Wendzikowską. Poznaliśmy również listę kobiet, z którymi spotykał się Brad Pitt. Które z nich określił jako "miłość życia"?

  Po raz kolejny w amerykańskiej kolorowej prasie pojawiły się informacje o tym, że aktorka Jennifer Aniston jest w ciąży. Ile w tym prawdy? Ile razy aktorka była rzekomo zaręczona? Kim byli jej życiowi partnerzy? O komentarz poprosiliśmy dziennikarkę Dzień Dobry TVN Annę Wendzikowską.

  Garry Marshall jest twórcą takich filmowych hitów jak: "Pretty Woman" i "Uciekająca Panna Młoda". Obecnie na ekrany kin wchodzi jego najnowsza produkcja "Dzień Matki". W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak: Kate Hudson, Jennifer Aniston i Julię Roberts. Z jednej strony Garry Marshall lubi pracować z tą samą grupą aktorów, z drugiej chętnie odkrywa nowe talenty. Szuka ich w lokalnych teatrach. Dlaczego? Co trzeba zrobić, by zwrócić jego uwagę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Jennifer Aniston najlepiej pamiętany z kultowego już serialu "Przyjaciele". Jennifer powróciła w drugiej części filmu "Szefowie wrogowie" jako frywolna pani stomatolog. Czy Rachel Green naprawdę umarła na dobre? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Jakich mężczyzn lubi Jennifer?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: na naszych kanapach Thomas Anders - legendarny wokalista Modern Talking o tym, dlaczego lubi wracać do Polski. W programie także genialny nastolatek z Poznania, który nie ma jeszcze matury, a już pracuje w Wiedeńskiej Akademii Nauk - jak mu się to udało? Oraz były doradca Putina, który pewnego dnia powiedział "NIE" przywódcy Rosji. A także, jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy? Pokażemy wyniki naszej prowokacji dziennikarskiej. Zapraszamy jutro o 8:00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Czy trudno zerwać z wizerunkiem postaci, którą gra się w serialu przez dekadę? Co robi Jennifer Aniston, by zerwać z wizerunkiem Rachel Green z popularnego na całym świecie serialu "Przyjaciele"? Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Dzień Dobry TVN na wywiad Ani Wendzikowskiej z Jennifer Aniston! Bądźcie z nami od 8:30!