Tak krótkich włosów jeszcze nie miała. Jennifer Aniston postawiła na mocne cięcie

Nowa fryzura Jennifer Aniston
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
Bolesne skutki przedłużania włosów
Bolesne skutki przedłużania włosów
Chcesz mieć piękne włosy? Zacznij od skóry głowy
Chcesz mieć piękne włosy? Zacznij od skóry głowy
Modne i proste fryzury dla dziewczynek
Modne i proste fryzury dla dziewczynek
Fryzura ważnym dodatkiem każdej stylizacji
Fryzura ważnym dodatkiem każdej stylizacji
Jak nosić czapkę, by nie zepsuć fryzury?
Jak nosić czapkę, by nie zepsuć fryzury?
Fryzury, które przetrwają gorączkę sylwestrowej nocy
Fryzury, które przetrwają gorączkę sylwestrowej nocy
Oczaruj wszystkich piękną fryzurą
Oczaruj wszystkich piękną fryzurą
Fryzury do spania na piękne włosy
Fryzury do spania na piękne włosy
Jennifer Aniston, od lat konsekwentna w kwestii swojego wizerunku, właśnie zdecydowała się na metamorfozę. Nowa, krótsza niż zazwyczaj fryzura gwiazdy zachwyciła na czerwonym dywanie. Czy będzie równie popularną inspiracją dla innych kobiet jak słynne cięcie Rachel z "Przyjaciół"? Zobacz zdjęcia.

Nowa fryzura Jennifer Aniston

Jennifer Aniston to jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Choć na zawodowym koncie ma wiele ról filmowych, głównie w kultowych już komediach romantycznych, to większość z nas pamięta ją z hitowego serialu z lat 90. "Przyjaciele". Wizerunek gwiazdy od czasów młodości w sitcomie nie uległ wielkiej zmianie. Aktorka od lat była wierna stylowi - a zwłaszcza fryzurze - która zyskała ogromną popularność, właśnie dzięki jej występowi w telewizji. Długie, proste i mocno wycieniowane blond włosy były jej niemal znakiem rozpoznawczym, a wiele kobiet od lat wybierało fryzurę serialowej Rachel.

Podczas niedawnej promocji serialu z jej udziałem 55-latka zaskoczyła nowym uczesaniem. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w ponadczasowej czerni oraz w odświeżonej fryzurze. Pasma włosów Jennifer zostały radykalnie skrócone do formy modnego i schludnego boba, który złagodził jej rysy i dodał lekkości całej stylizacji. Ponadczasowa fryzura regularnie powraca do fryzjerskich trendów i pasuje do każdego typu urody.

Jennifer Aniston w 2024 roku
Jennifer Aniston w krótkich włosach
Jennifer Aniston w 2024 roku
Źródło: Steve Granitz / Contributor/Getty Images

Jennifer Aniston - kariera

Jennifer Aniston, choć ogólnoświatową rozpoznawalność zyskała za sprawą udziału w serialu "Przyjaciele", wystąpiła w dziesiątkach innych filmowych produkcji. Gwiazda przyszła na świat 11 lutego 1969 roku w Los Angeles w aktorskie rodzinie. Jej debiutem na dużym ekranie był film z 1993 roku pod tytułem "Karzeł". Z czasem zaczęła otrzymywać coraz większe role - wystąpiła m.in. w "Życiu biurowym", "Bruce Wszechmogący", "Z ust do ust", Kobiety pragną bardziej", "Żona na niby" i "Marley i ja", a od 2019 roku jest gwiazdą serialu "The Morning Show". Ma na zawodowym koncie ponad 40 produkcji, co sprawiło iż jest jedną z najpopularniejszych aktorek komediowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: Getty Images, Wikipedia.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dan MacMedan / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?