Jennifer Aniston zdradziła tajemnice swojej idealnej figury. Nie chodzi wcale o dietę

Najświeższe wiadomości z show-biznesu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Bez względu na pesel możemy wciąż wyglądać młodo i promiennie. Liczy się motywacja, chęć działania i trochę wysiłku. Udowadnia to 55-letnia Jennifer Aniston, właścicielka figury idealnej. Jaki jest sekret jej szczupłego i wymodelowanego ciała?

Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej figury

Jennifer Aniston od wielu lat inspiruje kobiety z całego świata. Aktorka zachwyca nie tylko nowymi rolami, ale i nienaganną sylwetką. 55-latka może bowiem pochwalić się szczupłym i wysportowanym ciałem. Jak to robi? Na Instagramie podzieliła się z fanami swoimi trikami. Jak się okazuje, nie chodzi tu wcale o dietę, lecz o wymagające treningi. Aktorka regularnie ćwiczy na siłowni.

Ariana Grande okradziona. "Widzę was w więzieniu"

Ariana Grande po 4 latach zapowiada nowy album. W jednym z wywiadów artystka szczerze opowiedziała o wyciekach jej piosenek.

- Ona chce pokazać hakerom, gdzie jest ich miejsce. Wyciekła jej piosenka "Fantasize". 8 marca pojawi się płyta, ta piosenka znajdzie się na krążku, ale będzie nieco zmieniona - powiedziała Karolina Kalatzi.

"Mam Talent challenge" na TikToku

Już sobotę 2 marca startuje "Mam Talent!". Na antenie TVN będziemy mogli ponownie podziwiać talenty zdolnych uczestników. Jeśli jednak chcecie pochwalić się swoimi umiejętnościami, to idealny moment. Na TikToku rusza "Mam talent challenge". Na czym polega?

- Nagraj filmik, w którym pokażesz swój talent. Wrzuć na TikToka i oznacz hasztagiem #mamtalentchallenge – przekazał Mateusz Glen znany w sieci jako "Ta jedna ciotka".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: James Devaney / Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości