"Intrygi show-biznesu, kłamstwa ludzi". Edyta Górniak szczerze o traumach i złym samopoczuciu

Edyta Górniak
Edyta Górniak w wyznaniu o życiowych traumach
Źródło: Piotr Andrzejczak/MWmedia.pl
Z aktywności Edyty Górniak w mediach społecznościowych można wnioskować, że wokalistka aktualnie odpoczywa od zobowiązań zawodowych i upaja się widokami pięknej natury poza granicami Polski. Gwiazda podzieliła się z fanami przemyśleniami na temat życiowych traum, których doświadczyła. - Przestajemy być tym, kim naprawdę jesteśmy i wchodzimy w tryb survivalowy. To kolebka wszelkich chorób - zaznaczyła.
Edyta Górniak o miłości nie tylko do muzyki

Edyta Górniak wspomina o trudnych momentach życia

Edyta Górniak od lat powtarza, że jest perfekcjonistką. Cecha ta, choć pożądana w zawodzie, utrudnia codzienne funkcjonowanie, ponieważ generuje wiele stresu i tym samym może prowadzić do konsekwencji odbijających się nie tylko na zdrowiu psychicznym, lecz także fizycznym. Wokalistka w najnowszym poście na Instagramie wyznała, że mierzy się właśnie z takim problemem.

- Niestety moja wielka miłość i pasja do kreatywności potrafi mnie traumatyzować. (...) Układ nerwowy zauważa i zapamiętuje wszystko. Każde napięcie. To chwilowe i to przewlekłe. Każdy wysiłek, lęk, brak snu, niepewność, intrygi show-biznesu, tremę, paskudne jedzenie w pośpiechu, irytację, kłamstwa ludzi, rozczarowanie. Po prostu wszystko - wymieniła. - Wszystkie te napięcia lokują się w różnych mięśniach, obciążając nasze organy i zaburzając wszelki balans - dodała.

Edyta Górniak odpoczywa od pracy

Edyta Górniak w swoim wpisie zasugerowała, że pracoholizm i pilna potrzeba wypełniania każdego obowiązku może negatywnie wpłynąć na cały organizm. - Przestajemy być tym, kim naprawdę jesteśmy i wchodzimy w tryb survivalowy. To kolebka wszelkich chorób. Jeszcze tylko jeden projekt. Jeszcze tylko jeden. Już ostatni. Jeszcze jeden… No dobra, to jeszcze jeden - tłumaczy mechanizm.

Wokalistka zapowiedziała, że najbliższe chwile zamierza spędzić z dala od pracy. - Próbuję odpocząć. Uzupełnić energię fizyczną, mentalną i duchową. Życzę tego każdemu z nas. Bo sądzę, że większość osób, która to przeczyta, ma bardzo podobną sytuację w życiu, podobne potrzeby i spostrzeżenia - stwierdziła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram/@edytagorniak

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Andrzejczak/MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości