Joanna Brodzik ostro skrytykowana przez stylistę. Aktorka odpowiada: "Od lat hołduję zasadzie wstrzemięźliwości"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Joanna Brodzik spełniła swoje kulinarne marzenie
Joanna Brodzik spełniła swoje kulinarne marzenie
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Piotr Adamczyk serwuje „Miłość po angielsku”
Agnieszka Grochowska - aktorka wielowymiarowa
Agnieszka Grochowska - aktorka wielowymiarowa
Weronika Rosati najlepszą aktorką we Włoszech
Weronika Rosati najlepszą aktorką we Włoszech
Kasia Sawczuk – utalentowana aktorka i piosenkarka
Kasia Sawczuk – utalentowana aktorka i piosenkarka
Marianna Zydek – aktorka z Trójmiasta
Marianna Zydek – aktorka z Trójmiasta
Aktorzy „Listów do M. 5” walczą o milion
Aktorzy „Listów do M. 5” walczą o milion
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
Krystyna Janda - aktorka do zadań specjalnych
Krystyna Janda - aktorka do zadań specjalnych
Spektakl, który może pomóc każdemu z nas
Spektakl, który może pomóc każdemu z nas
Cezary Pazura - aktor do zadań specjalnych
Cezary Pazura - aktor do zadań specjalnych
Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w roli teściów
Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w roli teściów
Czwarta odsłona zwariowanej komedii
Czwarta odsłona zwariowanej komedii
Młode pokolenie komedii „Kogel Mogel 4”
Młode pokolenie komedii „Kogel Mogel 4”
Fenomen Pana Kleksa
Fenomen Pana Kleksa
Magdalena Boczarska - 20 lat aktorskiej przygody
Magdalena Boczarska - 20 lat aktorskiej przygody
Mikołaj Roznerski o roli sportu w pracy aktora
Mikołaj Roznerski o roli sportu w pracy aktora
Alicja Bachleda-Curuś w przebojowej komedii
Alicja Bachleda-Curuś w przebojowej komedii
Gwiazdy każdego dnia są na radarze mediów i fanów. Niejednokrotnie krytykuje się ich stylizacje, fryzury czy zachowania. Ostatnio doświadczyła tego Joanna Brodzik, która pojawiła się na ściance podczas premiery spektaklu w Teatrze Capitol. Jej ubiór nie spodobał się jednemu ze stylistów. Ekspert w obraźliwy sposób skwitował aktorkę. Ta nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi.

Joanna Brodzik skrytykowana przez stylistę

Joanna Brodzik to aktorka, która od lat spełnia się zawodowo. Gwiazda chroni jednak swoją prywatność, a na branżowych eventach pojawia się tylko w wyjątkowych okolicznościach. W poniedziałek, 26 lutego zagościła w Teatrze Capitol na premierze spektaklu "Łóżka pełnego cudzoziemców". Na ściance zapozowała w jeansowym secie. Outfit ten nie do końca przypadł do gustu znanemu styliście.

Daniel Jacob Dali w rozmowie z portalem ShowNews skwitował, że stylizacja pochodzi ze "sklepu z odzieżą na wagę", a Joanna "nie zapłaciła więcej niż przysłowiowe 10 złotych". Opinia modowego eksperta nie spodobała się aktorce. Momentalnie zabrała głos, wstawiając post na Instagramie. W opisie poruszyła kwestie ekologii i kupowania ubrań z drugiej ręki.

- "Osoba trudniąca się, jak rozumiem, odpłatnie, krytykowaniem wyglądu innych, wyraziła opinię o moim wyglądzie, jakobym »od stóp do głów ubrała się w lumpeksie«... Jako świadoma konsumentka i osoba żywo zainteresowana przyszłością planety, na której przyjdzie żyć moim dzieciom, od lat hołduję zasadzie wstrzemięźliwości w kompulsywnym podążaniu za nakazami przemysłu, również odzieżowego. Dawanie życia ubraniom z drugiej ręki jest dla mnie oczywistą i właściwą postawą wobec zmian klimatycznych i zalewającego naszą planetę morza zużytych szmat" — czytamy.

W dalszej części dodała, że zakupy w second-handach nie są niczym wstydliwym. Sama uwielbia odwiedzać tego typu sklepy. Podkreśla jednak, że mistrzynią w wyszukiwaniu perełek jest jej mama.

- Co do lumpeksów — uwielbiam moją Mamę za wyjątkowy dar wyszukiwania skarbów odzieżowych i obdarowywania nimi mojej szafy. Sama również, podczas podróży zawodowych ze spektaklem czy spotkaniem autorskim, odwiedzam sklepy »second hand« i cieszę się, znajdując tam rzeczy dobrej jakości, unikatowe i wyjątkowe – kontynuowała.

Aktorka nie wyklucza także od czasu do czasu zakupów w tradycyjnych sklepach. Jeśli jednak deyczduje się na odżwieżenie garderoby, zawsze stara się stawiać na polskie firmy. - Wybieram najczęściej polskie marki, najchętniej budowane przez kobiety i stosujące dobre praktyki produkcji — dodała.

Joanna Brodzik zwróciła się do stylisty

Na koniec Joanna zwróciła się do samego stylisty. Zachowanie mężczyzny podsumowała słowami swojej babci, która w punkt oceniała rzeczywistość.

- To wielka frajda, móc swobodnie wyrażać się za pomocą wyglądu. Moja niezwykle szykowna, niezależnie od zasobności portfela Babcia mawiała: styl można wypracować, albo... kupić. Klasę masz albo nie... I w tej kwestii nawet styliście nic nie pomoże – podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Instagram/@joanna_brodzik_official

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości