Joanna Brodzik

  Serial "Magda M." cieszył się ogromną popularnością. Mimo że jego emisja dawno się już zakończyła, to dzięki dwóm książkom, fani poznali dalsze losy bohaterów. Teraz przyszedł czas na audiobook. O pracy nad nim i fenomenie serialu w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Joanną Brodzik, Darią Widawską oraz Radosławem Figurą.

  "Przyjaźń może być elementem ratującym życie".

  W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy Joannę Brodzik, która przygotowała dla nas takie dania, jak: kurczak w czosnku, tabbouleh, wszechpalacek pomarańczowy oraz tadżin z makreli atlantyckiej. Przepisy pochodzą z książki aktorki "Umami. Opowieści i przepisy".

  Brodzik

  Aktorka włączyła się w akcję mającą na celu budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

  Joanna Brodzik opowiedziała o swojej postaci w serialu "Receptura". Aneta, w którą się wciela jest krzykliwa i nieprzejednana, ale aktorka znalazła cechy, za które warto ją polubić.

  Joanna Brodzik, znana z takich produkcji jak "Kasia i Tomek" czy "Magda M.", w nowym serialu TVN "Receptura" wciela się w postać ekscentrycznej Anety. To pierwsza taka rola w jej karierze. Co o niej sądzi aktorka? Czym jeszcze zaskoczy swoich fanów?

  Już wkrótce premierę będzie miał nowy serial TVN "Receptura". Produkcja opowiada o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. Producenci odsłonili przed nami kolejne karty - poznaliśmy nowe nazwiska z obsady.

  Joanna Brodzik na dobre powraca do show-biznesu. Po urodzeniu synów aktorka na kilka lat ograniczyła karierę zawodową. Jednak w tym roku gwiazdę zobaczymy w kilku nowych projektach. Jednym z nich jest serial "Misja", którą od 22 czerwca można oglądać na platformie Player.pl.

  Joanna Brodzik już niebawem wystąpi w nowym serialu TVN. O czym jest "Receptura"? Kogo zagra aktorka?

  Bartek Kasprzykowski z Joanną Brodzik i Pawłem Małaszyńskim grali główne role w kultowym serialu "Magda M.". Tytułowa bohaterka razem z Piotrem Korzeckim i Wojciechem Płaską przyciągali przed ekrany setki tysięcy osób. Bartek Kasprzykowski podzielił się z fanami wyjątkowym wspomnieniem, a jego uwagę na archiwalnym zdjęciu zwrócił jeden szczegół.

  2005 rok obfitował w wiele premier. Na antenie TVN pojawiły się dwa kultowe seriale – „Niania i „Magda M”. Z Agnieszką Dygant, Joanną Brodzik, Pawłem Małaszyńskim i Rogerem Karwińskim porozmawialiśmy o tym, co zmieniło się w ich życiu na przestrzeni ostatnich 15 lat, oraz jak wspominają pracę na planie. Czy chcieliby wrócić na plan hitów TVN?

  Na początku roku Joanna Brodzik poruszyła na łamach magazynu „Wysokie Obcasy Extra” bardzo ważne tematy dotyczące wstydu, odwagi i miłości do siebie. Jej wyznanie zapoczątkowało ogólnopolską dyskusję na temat samoakceptacji i jej braku. W rozmowie z Dorotą Wellman aktorka opowiedziała o tym, czego się wstydzi i jak sobie z tym radzi.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Joannę Brodzik oraz Radosława Figurę, twórcę i głównego scenarzystę "Magdy M.", a także autora książki "Magda M. ciąg dalszy nastąpił". Czy Joanna Brodzik tęskni za "Magdą M."? Jak zareagowała na książkę i jak czuła się czytając ją? Co zmieniło się w życiu serialowej "Magdy M."? Czy będzie kontynuacja kultowego serialu?

  Dziewiąta edycja Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności została rozstrzygnięta. W kategorii Społeczeństwo nagrodę otrzymała aktorka Joanna Brodzik, w kategorii Zdrowie laureatem został prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, a honorową gwiazdę dobroczynności otrzymał reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Kto jeszcze został wyróżniony? Gratulujemy laureatom i nominowanym. To wydarzenie współprowadziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  W ramach akcji Wszyscy Jesteśmy Specjalnej Troski Joanna Brodzik wydawała w Warszawie wegański bigos. Z jakich składników składa się taki bigos? Na co zostaną przekazane pieniądze ze sprzedaży bigosu? Z aktorką rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wśród nominowanych w XIX edycji Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności są: aktorka Joanna Brodzik, trener siatkówki Jakub Bednaruk i mistrz olimpijski Robert Korzeniowski. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli, w jaki sposób pomagają potrzebującym. Czym jest dla nich ta nominacja?

  Joanna Brodzik bardzo rzadko pojawia się publicznie. Tym razem aktorka zaangażowała się w akcję na rzecz chorych dzieci na białaczkę. Joanna sama jest zarejestrowana w bazie danych potencjalnych dawców szpików. Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na planie nowego serialu TVN "Nie rób scen" gościła dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska. Jaki był odbiór premierowego odcinka? Co się wydarzy w drugiej odsłonie? Zapytała o to aktorów: Joannę Brodzik, Magdę Popławską i Wojtka Solarza oraz reżysera serialu Łukasza Palkowskiego. Co panowie przygotowali dla pań z okazji Dnia Kobiet?

  Dlaczego Joanna Brodzik stroni od życia publicznego? Dlaczego skupia się teraz wyłącznie na swojej pracy? Zapytała o to aktorkę dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy Joannie Brodzik zdarza się "robić sceny"?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: utalentowana Joanna Kulig w wersji, od której zakręci nam się głowie! Powrót, o którym głośno, czyli Joanna Brodzik i Magdalena Schejbal. A na naszym czacie Bracia - o pasji, która łączy tak samo mocno, jak więzy krwi. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka!

  Joanna Brodzik jest bohaterką nowego serialu TVN "Nie rób scen". Zanim to wyszło na jaw, wiele mediów donosiło, że aktorka ma zbyt duże wymagania finansowe, których producenci nie są w stanie sprostać i dlatego na pewno nie dostanie tej roli. Czy doszły do niej te informacje? Jak to jest, kiedy ma się dwóch synów, a gra się w serialu mamę dziewczynki? Czy warto pchać dzieci do showbiznesu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niedługo wchodzi na antenę TVN nowy serial "Nie rób scen". Jak aktorom, grającym w serialu, układa się współpraca? Z Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską i Moniką Mariotti rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nowy serial "Nie rób scen" już niedługo na antenie TVN. Kto z kim się przyjaźni w serialu? Gdzie jest słynna ławeczka? Jakie relacje łączą poszczególnych bohaterów? Z bohaterami serialu: Moniką Mariotti, Andrzejem Konopką, Aleksandrą Popławską, Joanną Brodzik, Wojciechem Solarzem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Już od 1 marca na antenie TVN! Zapraszamy!

  "Nie rób scen" to nowy serial telewizji TVN. Główne role zagrają w nim: Monika Mariotti, Joanna Brodzik i Magdalena Popławska. Będzie opowiadał o trzech przyjaciółkach. Kinga Burzyńska spotkała się na kultowej ławeczce z aktorkami. Jakie osobowości będą miały poszczególne bohaterki serialu?

  Już niebawem na antenie TVN nowy serial z Joanną Brodzik, "Nie rób scen". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Magdą Popławską. W serialu gra też siostra Magdy Popławskiej. Jak gra się z rodziną?

  Statystyki są bezlitosne, dlatego postanowiliśmy działać. Razem z ambasadorami akcji "Czytam i podaję dalej": Joanną Brodzik i Anią Dziewit i Rafałem Rutkowskim zachęcamy Was do czytania książek. Anna Dziewit wzięła naszą redakcyjną bibliotekę na kółkach i ruszyła rozdawać ludziom książki. Przyłączcie się do akcji "Czytam i podaję dalej"!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy: Joannę Brodzik, Darię Widawską i Małgorzatę Lipmann. Aktorki przyjaźnią się w życiu prywatnym, a ostatnio grają razem w spektaklu o przyjaźni "Di, Viv i Rose", który jest wystawiany na deskach teatru Capitol. W jakich okolicznościach aktorki się poznały? Dlaczego zdecydowały się zagrać razem? Jak przygotowywały się do ról? Czym jest "Klub księżniczek"?

  Edyta i Cezary Pazura przyjaźnią się z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakami. Jak się zaczęła ta przyjaźń? Rozmawiali o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Kinga Burzyńska śniadała z Darią Widawska, Joanną Brodzik i Małgorzatą Lipmann! Nie powstydziłby się je namalować sam wielki Manet! Przyjaźnią się już 18 lat. Jak się poznały? O sile kobiecej przyjaźni, historii ich przyjaźni oraz rozstaniach i powrotach opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN.