"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

Źródło: Dzień Dobry TVN
Pokaż nam, jak bardzo kochasz film “Diuna. Część druga”  i wygraj bilety
Pokaż nam, jak bardzo kochasz film “Diuna. Część druga” i wygraj bilety
Światowa premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Światowa premiera drugiej części “Diuny” (napisy)
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?
"Diuna. Część druga" już jest. Od 29 lutego można oglądać tę produkcję na wielkim ekranie. Dla fanów filmu mamy niespodziankę. Wspólnie z siecią kin przygotowaliśmy konkurs. Jak wygrać bilety?

"Diuna. Część druga" - zrób zdjęcie i wygraj bilety

Światowa premiera długo wyczekiwanego filmu już za nami. Podczas uroczystego pokazu gwiazdy zachwyciły kosmicznymi stylizacjami. Jeszcze nie opadły emocje po tym wydarzeniu, a "Diuna. Część druga" wchodzi na ekrany polskich kin. Dla widzów Dzień Dobry TVN mamy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest 50 podwójnych zaproszeń do ogólnopolskiej sieci kin. Jak zdobyć wejściówki? To niezwykle proste - wystarczy zrobić zdjęcie.

Konkurs - do wygrania bilety do kina na "Diunę. Część druga"

Zrób zdjęcie, na którym pokażesz nam, jak bardzo kochasz "Diunę". Z przesłanych zgłoszeń nasze jury wybierze 50 osób, które zostaną nagrodzone podwójnymi zaproszeniami na film "Diuna. Część druga". Bilety będą do wykorzystania w sieci kin Multikino. Jakie zdjęcie wysłać? Nasze jury czeka na kadry, które w ciekawy, interesujący, zaskakujący sposób oddadzą hasło: "Pokaż nam jak bardzo kochasz Diunę". Nie zwlekaj, konkurs trwa do 7 marca 2023 r. Zwycięskie zdjęcia pokażemy w programie Dzień Dobry TVN.

Plakat filmu "Diuna. Część Druga"
Diuna. Część Druga
Plakat filmu "Diuna. Część Druga"
Źródło: Karolina Kalatzi/Dzień Dobry TVN

Mamy pierwszych zwycięzców

W poniedziałek nasza ekspertka od show-biznesu Karolina Kalatzi zaprezentowała w studiu Dzień Dobry TVN pierwsze prace konkursowe widzów.

- Do wygrania dalej jest 50 podwójnych zaproszeń na pokaz Diuny do kin. Wysyłajcie nam swoje zdjęcia odwzorowując postacie z filmu - przypomniała dziennikarka.

- Wyobraźnia ludzka nie zna granic. Te ładowarki, słuchawki w nosie, no dzieje się - stwierdziła Karolina Kalatzi. Ogłosiła też kilku pierwszych zwycięzców.- Katarzyna Boruc, Cezary Feszczuk, Malwina Kołomańska, Wioleta Kudela, Piotr Rymer i Magdalena Moryc - serdecznie gratulujemy. Zdjęcia można nadsyłać do 7 marca - przypomniała.

Zobacz także:

Autor: JM

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Kalatzi/Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości