Gwiazdy

Jennifer Aniston poprowadziła show Ellen DeGeneres. Schowała się za kanapą i straszyła fanów

Jennifer Aniston

X-News.pl

Gwiazdy

Jennifer Aniston poprowadziła show Ellen DeGeneres. Schowała się za kanapą i straszyła fanów

Jennifer Aniston

X-News.pl

Dobra passa Jennifer Aniston trwa, najpierw była nominowana do Złotych Globów, potem wygrała SAG Awards, a ostatnio miała okazję poprowadzić niezwykle popularny na całym świecie "The Ellen DeGeneres Show".

"The Ellen DeGeneres Show" jest autorskim programem Ellen DeGeneres, który jest nadawany od września 2003 roku. Ostatnio dziennikarka postanowiła sobie zrobić przerwę i poprosiła o poprowadzenie show swoją przyjaciółkę, Jennifer Aniston.

Will Ferrell - znawca szwedzkich tradycji bożonarodzeniowych

Pierwszym gościem aktorki był znakomity komik, Will Ferrell. Aniston zapytała go między innymi o tradycje świąteczne w Szwecji (z tego kraju pochodzi żona aktora), wzloty i upadki w wychowywaniu trzech synów, a także o film "Zjazd", w reżyserii Nata Faxona i Jima Rasha. W komedii aktor wcielił się w postać mężczyzny, którego życie zmienia się w chaos, po tym, jak cudem uniknął porwania przez lawinę.


Selena Gomez - fanka "Przyjaciół"

Drugim gościem Jennifer Aniston była Selena Gomez. Panie dyskutowały o muzycznych dokonaniach wokalistki. W trakcie spotkania Selena zdradziła, że jest wielką fanką aktorki, a także serialu "Przyjaciele", w którym Aniston wcielała się w postać Rachel Green.


Straszenie turystów

W programie Jennifer pokazała również wideo ze studia, w którym kręcono "Przyjaciół". Widać na nim, jak aktorka chowa się za kanapą w kawiarni "Central Perk" (scenografia z planu została zachowana) i straszy osoby zwiedzające to miejsce. Było zabawnie. Zobaczcie sami.

Cały program poprowadzony przez Jennifer Aniston był naprawdę udany. Czy Ellen DeGeneres powinna martwić się o swoją posadę?

>>> Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
91
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0