Gwiazdy

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się? 

Gwiazdy

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaręczyli się? 

Media za oceanem donoszą, że Jennifer Aniston i Brad Pitt są znów razem i… planują wspólną przyszłość. Amerykańska prasa donosi, że byli małżonkowie zaręczyli się po gali wręczenia Złotych Globów. 

Mimo że od czasu ich rozwodu minęło już 15 lat Jennifer Aniston i Brad Pitt nie schodzą z pierwszych stron światowych gazet. Doniesienia na temat byłych małżonków nasiliły się zaraz po głośnym rozstaniu aktora z wieloletnią partnerką i matką jego dzieci, Angeliną Jolie.

Uroczyste oświadczyny

Jak donoszą zachodnie media, tuż po gali Złotych Globów, Pitt miał złożyć Aniston propozycję małżeństwa. Oświadczyny aktora miała zszokować nie tylko Jennifer, ale i wszystkich zebranych. Informacja natychmiast zelektryzowała zatwardziałych fanów pary, jednakże nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na jej potwierdzenie. Doniesienia o zaręczynach Jennifer i Brada stanowią ciąg dalszy pogłosek dotyczących ponownego zejścia się byłych małżonków. Jak dotąd, wiadomo jedynie że para odnowiła kontakty i pozostaje ze sobą w przyjacielskich stosunkach.

Głośne rozstanie

Brad Pitt i Jennifer Aniston uchodzili za jedną z najlepiej dobranych i najpiękniejszych par Hollywood. Ich rozstanie wywołało rozpacz i oburzenie fanów na całym świecie. Od tego czasu media regularnie donoszą nie tylko o bliskich kontaktach byłych małżonków, ale i domniemanej reaktywacji ich związku. Plotki na temat byłych ulubieńców pierwszych stron gazet nasiliły się po wzbudzającym wiele kontrowersji rozwodzie Pitta z Angeliną Jolie. 

Zobacz też:

Bartosz Bielenia otrzymał prestiżowe wyróżnienie! Ogromny sukces polskiego aktora

Elon Musk po raz siódmy zostanie ojcem? Jego partnerka Grimes nie pozostawia wątpliwości 

Mocne sceny w zwiastunie filmu Blanki Lipińskiej. Premiera "365 dni" coraz bliżej

Co sądzisz o tym artykule?
86
18
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0