Wiadomość

Klaudia El Dursi, uczestniczka Top- Model, opublikowała w sieci odważne zdjęcie, na którym zmysłowo pozuje w kostiumie kąpielowym.  Modelka przebywa obecnie na Bali, gdzie nagrywany jest nowy program Hotel Paradise.

Klaudia El Dursi w bikini na Bali

Klaudia El Dursi to jedna z najpopularniejszych uczestniczek 8. edycji "Top Model". Modelka opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym zmysłowo pozuje w bikini. Klaudia przebywa obecnie na Bali, gdzie realizowany jest najnowszy program TVN7, Hotel Paradise.

Więcej:

Wyświetl ten post na Instagramie.

#balimood

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Hotel Paradise: nowy program w TVN7

Hotel Paradiseto amerykańskie reality show telewizji FOX z 2003 roku.

Uczestnicy reality-show to single mieszkający w luksusowym hotelowym kurorcie. Bohaterowie programu w każdym tygodniu muszą łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Pozostała jedna osoba musi sparować się w następnym odcinku, w innym wypadku będzie musiała opuścić kurort. W to miejsce pojawia się nowy uczestnik. Program poprowadzi Klaudia El Dursi.

Do programu mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Aby wziąć udział w castingu należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie tutaj:

Paradise Hotel casting

Klaudia El Dursi: Szybki jest ten show-biznes. Trzeba mieć dużo determinacji


Co sądzisz o tym artykule?
95
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0