Gwiazdy

Klaudia Halejcio. Czy przy jej idealnych zdjęciach na Instagram pracuje sztab ludzi?

Gwiazdy

Klaudia Halejcio. Czy przy jej idealnych zdjęciach na Instagram pracuje sztab ludzi?

Aktorka, Klaudia Halejcio jest niezwykle aktywna w internecie, bo - jak sama mówi - media społecznościowe dają jej możliwość utrzymywania relacji z fanami. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 280 tys. tysięcy osób. Czy Klaudia sama się przygotowuje do zdjęć, które wstawia do sieci? A może pracuje przy nich sztab ludzi? Z aktorką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN, Basia Pasek.

Klaudia Halejcio uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Należy do tych gwiazd, które realizują się także w mediach społecznościowych. Instagram daje jej możliwość pokazania fanom szerszego spektrum swoich umiejętności aktorskich.

Jest to miejsce, w którym mogę się kreatywnie wykazywać. (...) Wymyślam sobie content ((ang. zawartość - przyp. red.), myślę, co jest ok, a co nie i nie ma nikogo kto mnie po prostu stopuje.

- stwierdziła aktorka.

>>> Zobacz także:

Klaudia Halejcio podchodzi poważnie do zdjęć i filmików zamieszczanych przez siebie w internecie. Przy powstawaniu niezwykle wypracowanych materiałów często bierze udział dość liczna ekipa: makijażyści, styliści, oświetleniowcy, czy fotografowie.

Jeśli jest taka możliwość w moim kalendarzu, żebyśmy się spotkali i zrobili coś super, to wtedy faktycznie jest to mega produkcja.

- zdradziła aktorka.

Klaudia Halejcio: kim jest?

Klaudia Halejcio to aktorka znana głównie z ról w serialach Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją w filmie Popiełuszko. Wolność jest w nas. Wielu fanów kojarzy ją również z telewizyjnych programów rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance.

Co sądzisz o tym artykule?
95
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0