Gwiazdy

Misiek Koterski schudł już 10 kilogramów. Aktor wystawił na WOŚP trening ze sobą i Pawłem Nastulą

Gwiazdy

Aktualizacja:

Misiek Koterski niestrudzenie walczy o szczuplejszą sylwetką. Odwiedziliśmy go na treningu z mistrzem olimpijskim Pawłem Nastulą. Jak sobie radzi?

Misiek Koterski gubi kilogramy w walce

Jeszcze w tym roku w polskich kinach ma mieć swoją premierę film biograficzny o Edwardzie Gierku. W główną rolę wcielił się Michał Koterski. Na potrzeby produkcji aktor przytył 20 kilogramów. Po zakończeniu zdjęć Misiek zaczął pracować nad powrotem do pierwotnej wagi. Jak na razie udało mu się zrzucić 10 kilogramów.

Michał Koterski nie poddaje się i dalej gubi nadprogramowe kilogramy. W tym celu rozpoczął treningi w klubie sportowym Pawła Nastuli. Mistrz olimpijski nie ukrywa, że jest dumny ze swojego podopiecznego.

- To jest zawodnik, który rzeczywiście podchodzi poważnie do tego, co robi. (...) Cały czas się stara. Niestety pandemia spowodowała, że tych treningów jest mniej i to może troszeczkę widać, ale myślę, że po kilku tygodniach wróci do formy - mówi o Miśku.

Przygoda aktora ze sztukami walki rozpoczęła się już parę lat temu, kiedy wziął kilka treningów w ramach przygotowań do małej roli trenera MMA. Od tamtej pory regularnie szlifuje sylwetkę na macie.

Misiek Koterski wspomina tycie do roli

Niektórzy uważają, że łatwiej jest przytyć, niż schudnąć. Misiek wspomina jednak, że czas kiedy przybierał na wadze do roli Gierka, był dla niego bardzo trudny psychicznie. Nie mógł jeszcze zdradzić nikomu o nowym projekcie zawodowym, a znajomi wytykali palcem jego okrąglejszy brzuch.

- Współczuję w ogóle wszystkim pulchniejszym, tego braku akceptacji. Wiadomo, drugi człowiek zawsze wytknie tę wadę - mówi.

Misiek Koterski i Paweł Nastula dla WOŚP

Wielkimi krokami zbliża się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji wiele gwiazd wystawiło swoje przedmioty lub usługi na aukcje charytatywne. Misiek Koterski i Paweł Nastula także przyłączyli się do akcji. Chętni mogą licytować trening bokserski z aktorem i jego trenerem Damianem oraz trening judo z mistrzem olimpijskim. Amatorzy nie mają powodów do obaw. Nastula zapowiada, że "będzie na wesoło".

Jak znajomi reagują na przemianę Koterskiego? Dowiesz się tego z materiału wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Kinga Burzyńska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości