Misiek Koterski

  Misiek Koterski

  Michał Koterski w grudniowy wieczór postanowił podzielić się z fanami prywatnymi przemyśleniami. Aktor opublikował w mediach społecznościowych obszerny post, w którym pochwalił się długoletnią abstynencją oraz opisał zmiany, jakie zaszły przez ten czas w jego życiu. "To było najlepsze 6 lat. Cuda się zdarzają" – przyznał.

  Pod koniec września Misiek Koterski poinformował fanów o niezwykłej niespodziance. Aktor zapowiedział wydanie rodzinnej płyty. To jednak nie wszystko. Wspólnie ze swoją partnerką - Marcelą Leszczak, tatą - Markiem Koterskim, jego ukochaną - Małgorzatą Bogdańską i innymi członkami rodziny wystąpią podczas wyjątkowego koncertu już 15 października. Poznaj szczegóły.

  Trwają zdjęcia do filmu o Edwardzie Gierku z Michałem Koterskim w roli głównej. Aktor wykazał się poświęceniem i przytył 17 kg, aby upodobnić się do granego bohatera. W przerwie od nagrań wybrał się z rodziną do Chorwacji. Na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie, na którym eksponuje spory brzuch. Reakcje fanów – bezcenne.

  Podczas 73. Festiwalu Filmowego w Gdyni Marcin Sawicki spotkał się z Miśkiem Koterskim i Agnieszką Podsiadlik. Misiek przyjechał do Gdyni promować film "Siedem uczuć" w reżyserii Marka Koterskiego, zaś Agnieszka film Małgorzaty Szumowskiej "Twarz". Obie fabuły opowiadają o duszy Polaków. Jak aktorzy wspominają pracę na planie? Co było dla nich najtrudniejsze? I co pomagało im w budowaniu postaci?

  W Centrum Kultury Zamek w Leśnicy wystawiono sztukę zatytułowaną "Sen nocy letniej". Ideą twórców spektaklu było połączenie profesjonalnych aktorów, śpiewaków i muzyków z "głosem wykluczonych". W sztuce zagrali m.in. goście Dzień Dobry Wakacje Małgorzata Bogdańska i Misiek Koterski. Dlaczego wzięli w niej udział? Na czym polega fenomen tego spektaklu? Kim byli "wykluczeni", którzy zagrali w przedstawieniu? Ile trwały przygotowania do niego? Czy będzie powtórka tego projektu?

  Misiek Koterski zagrał u boku Małgorzaty Bogdańskiej i swojego ojca Marka Koterskiego w spektaklu "Sen nocy letniej". Czy denerwował się przed występem? Całą rozmowę z Miśkiem i relację z przygotowań do spektaklu zobaczycie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje.

  Małgorzata Bogdańska debiutowała w filmie w wieku 16 lat. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i zaczęła pracę w Teatrze Ochoty w Warszawie, gdzie gra do dziś. Prywatnie jest drugą żoną reżysera i scenarzysty Marka Koterskiego. Czy para zawsze żyje na wysokich obrotach? Jak miłość na nich wpływa? Małgorzata Bogdańska, Marek Koterski i Misiek Koterski przyjęli zaproszenie do Dzień Dobry TVN.