Gwiazdy

Metamorfozy hollywoodzkich aktorów. Jak zmienili się z biegiem lat?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W ostatnim czasie media obiegły zaskakujące zdjęcia Russella Crowe'a z planu najnowszego filmu "Nieobliczalny". Przystojny niegdyś aktor zdecydowanie przybrał na wadze i teraz niezwykle trudno dostrzec w nim hollywoodzkiego amanta. To skłoniło Annę Wendzikowską do przyjrzenia się metamorfozom największych gwiazdorów. Który z nich zmienił się najbardziej?

Metamorfozy największych gwiazd Hollywood

W kontekście zmian wyglądu najczęściej mówi się o kobietach. Przeglądając media można dostrzec, że standardem jest komentowanie wizerunku aktorek, a także ocenianie ich przez pryzmat metamorfoz.

Zawsze jest tak, że kobietom się wytyka wiek, to, że się starzeją, że coś sobie zoperowały, poprawiły, że źle wyglądają, że 'jak ona wyglądała 10 lat temu, albo 15'... A faceci to co?

- pytała prowadząca Dzień Dobry TVN, Agnieszka Woźniak-Starak.

Okazuje się, że panowie wcale lepiej się nie trzymają i nawet na największych przystojniakach zauważa się upływ czasu.

Russel Crowe

Russell Crowe zasłynął w 2000 roku rolą w kultowym "Gladiatorze". Wówczas kochały się w nim miliony kobiet, które zgodnie twierdziły, że właśnie tak powinien wyglądać ideał mężczyzny. Obecnie, 20 lat później, niestety ciężko dostrzec w nim przystojniaka.

Mickey Rourke

Aktor znany z filmu z 1986 roku pt. "9 i pół tygodnia" ma obecnie 68 lat. Nie można jednak powiedzieć, że starzeje się z klasą. W pewnym momencie swojej kariery zrezygnował z aktorstwa na rzecz sportu i walk. Następnie usiłował poprawić wygląd twarzy za pomocą operacji plastycznych. Nieskutecznie.

Johnny Depp

Johnny Depp do dziś jest przez wiele kobiet uznawany za prawdziwego amanta. Trzeba jednak przyznać, że lata temu wyglądał zdecydowanie lepiej. Mówi się, że wpływ na to miało nadużywanie alkoholu oraz narkotyków.

Keanu Reeves

Mimo że Keanu Reeves diametralnie się nie zmienił, to został włączony do zestawienia ze względu na swój niechlujny sposób bycia. Aktor niejednokrotnie pojawiał się na ulicach wielkich miast w niedbałych ubraniach, nieogolony i w długich włosach. Fani, przyzwyczajeni do wizerunku aktora z początku kariery, często są w szoku.

Tom Cruise

Tom Cruise nie potrafi pogodzić się z upływającym czasem i inwestuje w botoks oraz inne zabiegi. Mimo że obecnie kręci już siódmą część "Mission: Impossible", cały czas chce wyglądać tak, jak na samym początku swojej kariery.

Brad Pitt i Leo DiCaprio

Są jednak aktorzy, którzy niewiele się zmienili, a nawet obecnie podobają się kobietom bardziej, niż za młodu. O kim mowa? Oczywiście o odtwórcach głównych ról w ostatnim filmie Quentina Tarantino. Brad Pitt i Leonardo DiCaprio wciąż robią piorunujące wrażenie swoją urodą.

A jak zmienili się inni aktorzy? Sprawdźcie:

Brad Pitt o tym, co to znaczy być mężczyzną. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości