Anna Wendzikowska

  Anna Wendzikowska

  "Miłość i grom" (ang. Love and Thunder) jest kolejną odsłoną przygód superbohatera inspirowanych mitologią nordycką. To także czwarta część produkcji w reżyserii Taika Waititiego, opartej na komiksach wydawnictwa Marvel.

  Czym aktor zachwycił reżysera?

  Z racji zbliżających się wakacji w Dzień Dobry TVN postanowiliśmy się przyjrzeć filmom, które w minionych latach stały się prawdziwymi hitami kinowymi. Anna Wendzikowska opowiedziała o wakacyjnych blockbusterach, wśród których prym wiodą produkcje familijne i te o superbohaterach.

  Powraca kolejna odsłona filmu o dinozaurach. Już od 10 czerwca w kinach można obejrzeć "Jurassic World Dominion". Dlaczego ta seria tak podbiła serca widzów? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  W rozmowie z Anną Wendzikowską artystka opowiedziała o swojej karierze w USA.

  Aktor zyskał sławę dzięki zapadającym w pamięć rolom filmowym, ale na uwagę zasługuje także jego życie osobiste.

  Filmy prawnicze i dramaty sądowe, to produkcje, które cieszą się ogromną popularnością, ponieważ poruszają uniwersalne tematy i dotykają spraw, które najczęściej wzbudzają kontrowersje. O najlepszych produkcjach opowiedziała Anna Wendzikowska.

  "Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jaką jedność pokazaliście" - przyznał.

  W piątek 6 maja do kin w Polsce wchodzi kolejny film Uniwersum Marvela "Doktor Strange w multiwersum obłędu". W tytułową postać ponownie wcielił się Benedict Cumberbatch - jeden z ciekawszych brytyjskich aktorów.

  Nicolas Cage to, jak mówią krytycy odrębna marka w świecie hollywoodzkiej kinematografii. Najnowszy film z jego udziałem, "The Unbearable Weight of Massive Talent", bije rekordy popularności. O tym, czy trudno jest zagrać samego siebie, Nicolas Cage opowiedział w wywiadzie z Anią Wendzikowską dla Dzień Dobry TVN.

  Nicolas Cage wraca na wielki ekran w nowej komedii. 22 kwietnia premierę ma film pt. "Nieznośny ciężar wielkiego talentu", w którym znany aktor zagra samego siebie w kilku wersjach. W gwiazdorskiej obsadzie pojawi się również Neil Patrick Harris oraz Pedro Pascal. Więcej ciekawostek na temat gwiazdora zdradziła w Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Praca aktora nie zawsze jest lekka i przyjemna. Niekiedy przygotowania do roli wymagają wielu wyrzeczeń oraz starań. Niektóre gwiazdy Hollywood musiały nawet zmienić swój wygląd, by wcielić się w daną postać.

  "Mają dzieci, pracują wspólnie" - opowiada Anna Wendzikowska.

  Seanse filmowe mogą mieć terapeutyczną moc. Na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele nieprzeciętnych dzieł, sprawdzających się jako skuteczne remedium na stres i troski dnia codziennego. Z ich pomocą można błyskawicznie odzyskać dobry nastrój i rozbudzić w sobie optymizm.

  "Zawsze w głównej roli jest fantastyczny aktor".

  Dlaczego to zrobiły?

  Z nimi twórcy uwielbiają pracować.

  "Pobiła rekord Beatlesów".

  Matthew McConaughey to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Hollywoodzki gwiazdor lata temu wyznaczył sobie cele, które zrealizował i osiągnął spektakularny sukces. Jakie są najlepsze filmy z jego udziałem? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  "Stał się chyba największą gwiazdą filmową na świecie".

  21 stycznia tego roku minęły 63 lata od domniemanej katastrofy UFO w Gdyni. Tajemnicza ognista kula wpadła do basenu portowego, a jej zagadka do dziś nie została rozwiązana. Na fali tej rocznicy w naszym studiu zjawiła się Anna Wendzikowska, która opowiedziała o najlepszych filmach dotyczących życia pozaziemskiego.

  Anna Wendzikowska zdradza, na co wybrać się do kina tuż po nowym roku. Wśród jej propozycji każdy fan X muzy znajdzie coś dla siebie. Zapowiada się więc całkiem miły początek 2022 roku.

  Matrix Zmartwychwstania, tak nazywa się kontynuacja kultowej serii filmów sióstr Wachowskich, która właśnie wchodzi do kin. Czego możemy spodziewać się po najnowszej części? O tym z aktorami Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss rozmawiała Anna Wendzikowska. 

  "To jest nieprzerwany fenomen".

  "West Side Story" - jeden z najsłynniejszych musicali doczekał się nowej adaptacji filmowej. Tym razem tego zadania podjął się Steven Spielberg. Z tej okazji Anna Wendzikowska spotkała się z Arianą DeBose, odtwórczynią jednej z głównych ról.

  Jak wspomina pracę na planie?

  Nadeszły chłodniejsze miesiące i zimowa aura, jednak niektórzy wcale się z tego powodu nie cieszą i marzą o złotych plażach oraz upalnych kurortach. Co zrobić w tej sytuacji? Otóż oczekiwanie na cieplejszy okres mogą umilić filmy, których akcja rozgrywa się w słonecznych miejscach. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o nich Anna Wendzikowska.

  Produkcja, która od wielu miesięcy wywołuje spore emocje, w końcu ujrzała światło dzienne. "House of Gucci" jest wyświetlany w polskich kinach od piątku, 26 listopada. Co urzeka w owym filmie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  Filmowe projekty Marvela cieszą się uznaniem wszystkich miłośników epickich historii i kunsztownej gry aktorskiej. Premiera produkcji "Eternals" to nie lada gratka dla widzów z całego świata. Czym zaskoczy nas najnowsza opowieść o superbohaterach? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła Ania Wendzikowska.

  Obchody Halloween wymagają szczególnego przygotowania. Wiedzą o tym zwłaszcza rodzice, którzy ostatniego dnia października pozwalają swoim pociechom cieszyć się widokiem lampionów z dyni, zbieraniem słodyczy i radosną zabawą, której podstawę stanowią "straszne" przebrania. Jak samodzielnie przygotować oryginalny strój dla malucha? W Dzień Dobry TVN pokazała to doświadczona krawcowa, Monika Krawiec.