gwiazdy Hollywood

  gwiazdy Hollywood

  W przeciągu ostatnich 100 lat całkowicie zmienił się wzorzec kobiecości, role pełnione przez przedstawicielki płci pięknej, a także ich miejsce w społeczeństwie. Duży wpływ miały na to aktorki znane z pierwszych stron gazet, o których rozpisywały się media na całym świecie. O tym, które z nich dyktowały trendy w danym dziesięcioleciu w Dzień Dobry TVN opowiedziała Anna Wendzikowska.

  Keanu Reeves przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Uwagę widzów przyciągał zarówno doskonałymi rolami, jak i wspaniałą formą. Choć potem media donosiły o tym, że gwiazdor z "Matrixa" się zaniedbał, wydaje się, że to już przeszłość. Artysta pojawił się niedawno na plaży w Malibu i zachwycił fanki.

  W ostatnim czasie media obiegły zaskakujące zdjęcia Russella Crowe'a z planu najnowszego filmu "Nieobliczalny". Przystojny niegdyś aktor zdecydowanie przybrał na wadze i teraz niezwykle trudno dostrzec w nim hollywoodzkiego amanta. To skłoniło Annę Wendzikowską do przyjrzenia się metamorfozom największych gwiazdorów. Który z nich zmienił się najbardziej?

  W tym roku miała miejsce premiera ekranizacji kolejnej książki J. K. Rowling "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". W rolach głównych wystąpili Eddie Redmayne i Katherine Waterston. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Spytała aktorów, czy sami mają jakieś fantastyczne zwierzęta. Czego Eddiemu zazdrości Daniel Radcliffe?

  Pięciokrotnie nominowana do Oscara Amy Adams właśnie zagrała w najnowszym obrazie Toma Forda "Zwierzęta nocy". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska wybrała się na wywiad z aktorką, aby porozmawiać z nią o najnowszej roli i sześcioletniej córeczce Avianie. Czy jest podobna do swojej mamy? "Kiedy ma się wokół siebie kochających ludzi, sukces smakuje lepiej, a porażki są łatwiejsze do zniesienia" - powiedziała aktorka. Czy to znaczy, że u podstaw jej sukcesu leży kochająca rodzina i wspaniali przyjaciele?

  Okłady z tajlandzkich ślimaków, maseczki z odchodów słowika, zastrzyki z krwi peruwiańskiej kozy i światłowody w żyłach. Gwiazdy są w stanie zrobić wszystko aby zatrzymać naturalne procesy starzenia. Za, absurdalne czasem, zabiegi płacą niebotyczne kwoty. Ewa Kuklińska, która pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN twierdzi, że stosowanie botoksu to wręcz jej służbowy obowiązek. Gdzie leży granica między dbaniem o siebie, a szaleństwem? O medycynie estetycznej prosto z Hollywood porozmawialiśmy również z dziennikarką show-biznesową Barbarą Pasek i właścicielką salonu medycyny estetycznej i kosmetologii Anną Golec.