Jack Nicholson ma problemy zdrowotne? "Jego umysł jest w zaniku"

Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Jack Nicholson już ponad dekadę temu zakończył swoją aktorską karierę, jednocześnie rezygnując z życia publicznego. Zagraniczne media donoszą, że 85-letni artysta nie opuszcza luksusowej rezydencji w Beverly Hills i utrzymuje kontakt wyłącznie ze swoimi dziećmi. Tymczasem przyjaciele martwią się stanem jego zdrowia. - Wygląda to tak, jakby nie chciał już mierzyć się z rzeczywistością - donosi osoba z dawnego otoczenia aktora.

Jack Nicholson odciął się od świata

Jack Nicholson ma na swoim koncie wiele zapadających w pamięć ról. W 2010 roku fani ze smutkiem przyjęli wiadomość o tym, że jeden z najwybitniejszych aktorów Hollywood przechodzi na emeryturę. Artysta zrezygnował z pracy przed kamerą, a w dodatku usunął się z życia publicznego. Po raz ostatni widziano go w październiku 2021 roku na meczu koszykarskim w Los Angeles.

Zagraniczne gwiazdy

Źródło: Dzień Dobry TVN
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu

Przyjaciele Jacka Nicholsona udzielili niedawno wywiadu dla serwisu Radar Online. Zdradzili, że 85-latek nie opuszcza swojego domu przy Mulholland Drive w Beverly Hills, a co za tym idzie izoluje się od ludzi. Na co dzień towarzyszą mu jedynie syn Ray oraz córka Lorraine.

- Od ponad roku nie wychodzi z domu. Podobno mówimy o demencji, o stopniowym zaniku pamięci u aktora. To powoduje, że on chce się izolować od świata zewnętrznego. Smutno patrzy się na wielką gwiazdę, która znika. Podobno zajmują się nim jego dzieci: córka i syn. Raczej nie wróci już do zawodu - powiedziała Sandra Hajduk.

Jack Nicholson cierpi na demencję?

W szczerym wywiadzie dla amerykańskiego serwisu przyjaciele Jacka Nicholsona pochylili się także nad tematem demencji, na którą ma cierpieć artysta. Ich zdaniem to właśnie postępująca choroba odpowiada za nietypowe zachowanie legendy światowego kina.

- Fizycznie jest w porządku, ale jego umysł jest w zaniku. To naprawdę smutne, że tak utalentowany aktor, jak Jack, odchodzi w ten sposób (...). Wygląda to tak, jakby nie chciał już mierzyć się z rzeczywistością - ocenił jeden z rozmówców Radaru Online.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło: radaronline.com

Źródło zdjęcia głównego: Allen Berezovsky/Contributor/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości