Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpiła z tatą. "To pierwsza piosenka, której się nauczyłam"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Marina Łuczenko-Szczęsna niejednokrotnie podkreślała, że wszystko, co do tej pory osiągnęła, zawdzięcza tacie. Teraz, z okazji Dnia Ojca pokazała w mediach społecznościowych, jak wspólnie wykonują utwór "Puszek okruszek". Fani są zachwyceni.

Tata Mariny Łuczeko-Szczęsnej

Od początku Wasyl Łuczenko wspierał swoją córkę na drodze jej muzycznej kariery. Choć grał na gitarze, śpiewał, występował w telewizyjnych konkursach, a w Stalowej Woli założył zespół muzyczny Smurf, poświęcił karierę dla rodziny. Potem postanowił zrobić wszystko, żeby jego córka mogła rozwijać swoje zdolności. Marina od dziecka uczęszczała na lekcje śpiewu, dykcji, a także gry na fortepianie. Jej rodzice sprzedali nawet mieszkanie, by móc zainwestować w rozwój dziecka . Dziś widać, że to się opłaciło. Są dumni z pociechy i cały czas są w świetnych relacjach - również z mężem wokalistki.

- Dlatego, że wychowywała mnie tylko mama, tym bardziej doceniam więź, jaką Marina ma ze swoimi rodzicami. Staliśmy się jedną wielką rodziną, pokochałem ich, a oni pokochali mnie. Bardzo to cenię - mówił Wojciech Szczęsny w wywiadzie dla "Vivy!".

Marina i Wasyl Łuczenko we wspólnej piosence

W środę 23 czerwca Marina Łuczenko-Szczęsna po raz kolejny pokazała, jak bardzo ceni swojego tatę. Z okazji Dnia Ojca opublikowała w mediach społecznościowych wideo, na którym widać, jak wspólnie wykonują znany utwór dziecięcy, pt. "Puszek okruszek".

- Dziękuję Ci tato za wszystko. Za cudowne życie, bezgraniczne wsparcie, przyjaźń i miłość oraz wielką pasje do muzyki, którą mi przekazałeś . A to jest pierwsza piosenka, której się nauczyłam w wieku 2/3 lat - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie.

Filmik bardzo rozczulił fanów artystki. W komentarzach czytamy: "Piękne", "Taka więź z tata to skarb", "W Twoim wykonaniu nawet piosenka dziecięca przyprawia o ciary" czy "Cudownie. Widać wsparcie, wspólne pasje i miłość w oczach". Zofia Zborowska stwierdziła z kolei: "Ale cudnie".

A Wam jak się podoba to wykonanie?

Marina Łuczenko-Szczęsna nie lubi chodzić na mecze: "Mam zły wzrok i trochę nie widzę". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości