Gwiazdy

Maria Peszek odwołuje koncerty. "To trudna, ale na ten moment jedyna możliwa decyzja"

Gwiazdy

Maria Peszek

Maria Peszek poinformowała wszystkich fanów o odwołanej trasie koncertowej. Artystka przyznała wprost, że z powodu braku sił, zmuszona jest zawiesić letnie występy. "Najważniejsze to zadbać o siebie, powodzenia" – wspierali internauci.

Maria Peszek odwołuje koncerty

Maria Peszek to jedna z najpopularniejszych wokalistek polskiej sceny alternatywnej. Artystka zadebiutowała w 2005 roku i szybko zjednała sobie stałą grupę słuchaczy. Szczery wydźwięk, aktualne i trafiające w sedno teksty pokochały tysiące słuchaczy. Nic dziwnego, że bilety na koncerty Marii sprzedają się w błyskawicznym tempie. Tak miało być także w te wakacje.

Na początku czerwca gwiazda opublikowała pierwszy od pięciu lat singiel "Virunga", zapowiadający piąty studyjny album. W związku ze swoim powrotem artystka miała zaplanowane koncerty w m.in. Olsztynie, Gdyni i Krakowie. Niestety pod koniec lipca okazało się, że wokalistki nie usłyszymy w najbliższym czasie na żywo.

Maria Peszek wydała oświadczenie o wstrzymaniu koncertów

Maria Peszek przyznała się w mediach społecznościowych do chwili słabości. Jak zdradziła, ostatnie miesiące i sytuacja pandemiczna, wyczerpały jej siły. Z tego też powodu artystka opublikowała w sieci oświadczenie, w którym przeprosiła fanów i poinformowała o odwołaniu koncertów. W poście wokalistka zapewniła jednak, że premiery singla i płyty wciąż są aktualne.

Niestety nie uda się nam zobaczyć na letnich koncertach. To trudna, ale na ten moment jedyna możliwa decyzja. Praca nad płytą, ale też napięcia tego pełnego turbulencji roku, wyczerpały siły. Wszystkich, którzy cieszyli się na letnie koncertowe spotkania z nami, bardzo przepraszamy, że zawiedliśmy. Odbudujemy się i wrócimy do grania. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Ślijcie siły i dobre myśli

- napisała Maria Peszek.

Pod postem artystki natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani zrozumieli sytuację i przyznali, że poczekają cierpliwie na kolejne koncerty. Wokalistce zaś życzyli dużo zdrowia, spokoju i wypoczynku. "Zdrowie i dobre samopoczucie najważniejsze", "Marysia, poczekamy, przecież prawdziwy fan rozumie i wspiera, trzymaj się kochana", "Pani Mario... zdrówko najważniejsze... czekam cierpliwie... bez znaczenia jakie miejsce dla Was warto wszędzie dojechać. Do zobaczenia i odpoczywajcie" - pisali fani.

Zobacz wideo: "Polecamy rodzinnie, fajna zabawa!". Rusza festiwal Pol'and'Rock

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości