Gwiazdy

Maja Ostaszewska pokazała się bez makijażu. Fanki nie szczędzą jej komplementów

Gwiazdy

Maja Ostaszewska

Maja Ostaszewska to kolejna gwiazda, którą w mediach społecznościowych można zobaczyć w naturalnej odsłonie. W ostatnim poście na Instagramie, aktorka po raz kolejny pokazała się bez makijażu. Nie umknęło uwadze jej fanów, którzy docenili jej naturalność i nie szczędzili komplementów. To już kolejna znana Polka, która publikuje swoje zdjęcia w wersji sauté, bez zbędnych filtrów.

Naturalna Maja Ostaszewska zachwyca na Instagramie

Śledząc media społecznościowe, łatwo zauważyć, że coraz więcej gwiazd rezygnuje z przerabiania zdjęć i stawia na naturalność. Świetnym przykładem jest Maja Ostaszewska, która pod ostatnim zdjęciem na Instagramie zebrała wiele komplementów na temat swoje urody. Nie da się ukryć, że aktorka stawia na naturalność i chętnie publikuje zdjęcia bez grama makijażu. Dla tych, którzy od dawna śledzą profil aktorki nie jest to żadną nowością. Już dwa lata temu pod jednym ze swoich zdjęć napisała:

(...) Uświadomiłam sobie, że żyję po swojemu, jak chcę. Otoczona ludźmi, których kocham i lubię. Dla siebie nic już nie potrzebuję. Tylko nam wszystkim życzę przyjaźniejszego świata. Bardziej empatycznego, uczciwego, czystego. Wstawiam swoje zdjęcie ze spaceru z rodziną sprzed kilku dni. Bez makijażu, bez filtrów. Taka jestem. Taką się lubię z zaletami i niewątpliwymi wadami (...)

Pod ostatnim zdjęciem aktorki, na którym również pozuje bez makijażu można przeczytać wiele pochlebnych opinii od fanek. „Wow, ale piękna. Makijaż zbędny przy takiej urodzie” czy „Taka prawdziwa, tyle piękna również duchowego” to tylko jedne z wielu komentarzy, które można znaleźć na profilu gwiazdy.

Inne polskie gwiazdy, które stawiają na naturalność

Naturalność w mediach społecznościowych wciąż jest rzadkością, dlatego tak cieszy fakt, że coraz więcej znanych osób pokazuje się w naturalnej odsłonie. Biorąc pod uwagę troskę o swój wizerunek oraz obawy przed falą obraźliwych komentarzy, można to uznać za przejaw prawdziwej odwagi. Na szczęście coraz więcej osób docenia fakt, że gwiazdy nie boją się pozować bez makijażu czy zbędnych filtrów. Świetnym przykładem jest Edyta Pazura, prywatnie żona Cezarego Pazury, która pod ostatnim postem na Instagramie zebrała bardzo wiele komplementów. To jednak nie jedyna znana osoba, która promuje naturalność w mediach społecznościowych. Wśród polskich gwiazd, które także pokazują się w wersji sauté jest również Joanna Koroniewska, Agnieszka Dygant czy Anna Dec.

Zobacz także:

Autor: Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości