Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Zdjęcie podzieliło fanów

Joanna Koroniewska w kwiecistej sukience.

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu. Zdjęcie podzieliło fanów

Joanna Koroniewska w kwiecistej sukience.

Kamil Piklikiewicz/East News

Joanna Koroniewska nie należy do gwiazd, które korzystają z filtrów i nadmiernych przeróbek zdjęć. Aktorka promuje naturalność i pragnie pokazać, że można czuć się piękną w każdym wydaniu. Teraz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie bez makijażu. Niestety nie wszystkie komentarze były pozytywne.

Kompleksy Joanny Koroniewskiej

Aktorka zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości i otwarcie przyznaje się do kompleksów. Mówi o tym, że od najmłodszych lat śmiano się z jej dużego nosa oraz stóp, jednak ona postanowiła niczego nie zmieniać. Stwierdziła bowiem, że ingerowanie chirurgiczne w wygląd spowodowałoby, że chciałaby poprawiać wszystko.

- W świecie, który tak bardzo dąży do jakiejś utopijnej perfekcji, zapominamy, że piękno to pojęcie względne. Mnie znacznie bardziej zależało i nadal zależy na niepowtarzalności i wyrazistości. Nie chcę kopiować wzorców, wolę siebie taką, jaka jestem. Daleką od perfekcji, ale przynajmniej prawdziwą. Ze swoimi zmarszczkami, które też polubiłam - wyznała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Joanna Koroniewska bez makijażu

W związku z tym, że Joanna Koroniewska wie, że nie jest idealna, jednak w pełni się akceptuje, to nie ma oporów przed tym, by w mediach społecznościowych pokazywać się bez makijażu. Zrobiła to po raz, kiedy opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak leży w kostiumie kąpielowym bez ramiączek na plaży.

- Bez makijażu, bez uśmiechu. Tylko odpoczynek - napisała na Instagramie.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy wychwalali urodę aktorki. Czytamy: "Najlepiej i najpiękniej", "Kocham naturalność! Nawet jak nieidealna, ale to właśnie 100 procent my", "Ale rzeźba" czy "Bez makijażu też bym tak chciała wyglądać". Nie wszystkie komentarze były jednak pozytywne. Jeden z internautów stwierdził: "Na bezbiuście nie ma rady", czym wywołał prawdziwą burzę. Obserwatorzy Joanny Koroniewskiej wzięli ją w obronę i pisali m.in. "Żenujący komentarz. Czasem lepiej nic nie pisać, by nie wyszło na jaw, że się jest głupim" czy "Trzeba być strasznie ograniczonym, żeby komentować w tak chamski sposób".

Zgadzacie się z tym zdaniem?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska: "Mam duży nos i duże stopy, wszyscy się ze mnie śmiali. Zawsze miałam z tym problem"

x-news

Co sądzisz o tym artykule?
92
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0