Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz bez makijażu. Fani: "Brawo za naturalność"

Joanna Przetakiewicz, 2020

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz bez makijażu. Fani: "Brawo za naturalność"

Joanna Przetakiewicz, 2020

Tomasz Urbanek/East News

Joanna Przetakiewicz od kilku dni przebywa na zagranicznych wakacjach z mężem. Ku uciesze fanów, projektantka chętnie relacjonuje chwile wypoczynku w mediach społecznościowych. Na najnowszym zdjęciu pokazała się sauté i wywołała prawdziwy zachwyt. Zobaczcie, jak wygląda bez makijażu.

Joanna Przetakiewicz - jak dba o urodę?

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że wiele czasu poświęca na pielęgnację i ma swoje wypracowane, sprawdzone triki, którymi chętnie dzieli się z obserwatorkami w mediach społecznościowych. Podpowiada im nie tylko, jak odmłodzić twarz, ale także zadbać o sylwetkę czy uwierzyć w siebie. Jest prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet.

- Bardzo lubię o siebie dbać i mam bzika na tym punkcie. Nie ukrywam, że używam botoksu, nie za dużo, ale jednak. Chodzę do kosmetyczki, ćwiczę - mówiła Joanna Przetakiewicz w wywiadzie dla "Vivy!".

Joanna Przetakiewicz bez makijażu

Od kilku dni projektantka i Rinke Rooyens przebywają na wymarzonych wakacjach. Para najpierw odwiedziła południe Francji i pokazywała w mediach społecznościowych Lazurowe Wybrzeże oraz Saint-Tropez, a aktualnie wypoczywa w Grecji. Joanna Przetakiewicz podzieliła się już pierwszymi fotografiami z Mykonos. Jej zdjęcie szczególnie spodobało się fanom, ponieważ designerka pozowała do niego bez makijażu.

Pod selfie momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. Pisali: "Podoba mi się ta nieprzesadzona dbałość o młody wygląd. Pięknie", "Brawo za naturalność", "Kobieta rakieta! Wygląda Pani absolutnie przepięknie", "Cudownie naturalnie piękna od rana. Wzorzec kobiety szczęśliwej bez kompleksów i zbędnych problemów" czy "Wygląda Pani na mega szczęśliwą".

 Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Przetakiewicz o swoim domu w Konstancinie. Rezydencja ma 101 lat i 770 m kw. i jest na sprzedaż

Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
93
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.07.2021
Szczery
Stara naciągnięta sztuczna i udaje naturalną !!!! Tam naturalności nie ma od co najmniej 20 lat.