Gwiazdy

Magdalena Różczka ma urodziny. Pokazała, z kim je świętuje

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Magdalena Różczka

Magdalena Różczka obchodzi 44. urodziny. Aktorka swoje święto spędza na wakacjach w Prowansji. Towarzyszy jej rodzina oraz grupa przyjaciół, w tym Anna Dereszowska, z którą zna się od lat. Gwiazda pokazała zdjęcia z urodzinowego przyjęcia.

Magdalena Różczka i Anna Dereszowska - przyjaciółki

Magdalena Różczka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Widzowie TVN doskonale znają ją z takich produkcji jak "Usta, usta", "Lekarze", "Druga szansa", czy "Tajemnica zawodowa". Dużą popularność przyniosła jej rola Moniki w filmie "Lejdis". Na planie towarzyszyła jej m.in. Anna Dereszowska wcielająca się w Karolinę "Korbę". Aktorki od lat się przyjaźnią i wzajemnie wspierają w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Nic więc dziwnego, że Różczka i Dereszowska wybrały się razem na wakacje. Obie ze swoimi partnerami i przyjaciółmi świętują w Prowansji ważne wydarzenia. Magdalena 27 lipca obchodzi urodziny, w tym roku 44., a dzień wcześniej Anna celebrowała imieniny.

- Świętujemy urodziny moje i imieniny Ani. Dziękujemy za życzenia od was - napisała na Instagramie Różczka i pochwaliła się zdjęciem z przyjęcia.

Magdalena Różczka świętuje urodziny

Anna Dereszowska z okazji urodzin przyjaciółki złożyła jej wyjątkowe życzenia. Na Instagramie opublikowała też wspólną fotografię. - Madziu, jesteś moją przyjaciółką i inspiracją w wielu dziedzinach. I nie piszę tego dlatego, że siedzimy właśnie razem przy stole. Potrafisz patrzeć niezwykle uważnie i wnikliwie, wyciągać wnioski, i dzielić się nimi nawet, jeśli Twoje słowa brzmią czasami gorzko. Cenię Twoją szczerość ponad wszystko. Twoją wrażliwość i wielkie serce. I Twoje czary. Spełnienia marzeń! - podkreśliła aktorka.

Fani również dołączyli się do życzeń. "Magdo, tysiąca uśmiechów", "Wszystkiego, co najpiękniejsze", "Kochana! Samych dobroci - bądź otoczona miłością, zdrowa i spełniona!, "Wspaniałych chwil w życiu", "Zdróweczka i mnóstwa radości" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości