imieniny

  imieniny

  Jak mówi Marcin Prokop, "Dzisiaj święto wszystkich kobiet o najpiękniejszym imieniu świata". Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman obchodzi imieniny. Z tej okazji, z całego serca życzymy jej wszystkiego najlepszego! Przyłączcie się do życzeń!

  Zobaczcie, jak szybko i łatwo można przygotować pyszny i efektownie wyglądający deser. Polecamy!

  Niedawno starosta jarociński zakazał celebrowania imienin i urodzin pracowników urzędu w miejscu pracy. O biurowych zwyczajach i ich roli w integracji pracowników rozmawialiśmy z konsultantem biznesowym - Miłoszem Brzezińskim: "To ma miejsce w urzędzie, a urząd to jest zupełnie inna kategoria funkcjonowania. Po pierwsze, urząd funkcjonuje za pieniądze podatników. (...) Czy chcemy płacić za to, że urodziny gdzieś trwają pół dnia?".

  Marian Lańda, nazywany przez miejscowych i turystów "Człowiekiem-kalendarzem", mieszka w liczącej 30 mieszkańców wsi Ropki. Człowiek zasłynął w okolicy z tego, że zna daty wszystkich imienin w kalendarzu. Potrafi również dopasować losową datę do dnia tygodnia. Co jeszcze zapamiętuje Pan Marian?

  25 lat temu urodził się Sylwester Wardęga. Rok 2014 był jego rokiem. Wardęga był najczęściej oglądanym człowiekiem na świecie. 10 milinów dziennie - tyle razy był wyświetlany jeden z jego pranków. W tej chwili "Spider Dog" ma ponad 120 mln odsłon. Sylwester Adam Wardęga, który obchodzi dziś też swoje imieniny, był gościem Dzień Dobry TVN. Czy czuje się bardziej artystą, czy bardziej performerem? Czym jest dragon? Dlaczego Wardęga ma zakaz stadionowy?

  Zamknął 193 osoby w jednej bani. Pobił rekord Guinnessa. Jakub Bochenek robi największe bańki na świecie, a jego firma produkuje i eksportuje płyn i akcesoria do baniek do krajów europejskich. Czy udało mu się nauczyć tego fachu Marcina Prokopa? Zobaczcie!

  Oczywiście, że nie! :) Dziś Dorota Wellman obchodzi imieniny! Zobaczcie Marcina śpiewającego „Sto lat” oraz bukiet pięknych kwiatów dla Doroty od Marcina i całej redakcji Dzień Dobry TVN! Dołączcie się do życzeń!

  Andrzejowi Polanowi i wszystkim Andrzejom z okazji ich imieni życzymy wszystkiego najlepszego! W naszej kuchni mistrz Polan przygotował świąteczny obiad andrzejkowy, wyżywając się przy tym kulinarnie i fizycznie. Zrobił bite mięso, czyli bitki wieprzowe z pieczarkami, zrazy wieprzowe z kaszą i porami oraz kartacze z oscypkiem i cukinią. Skorzystajcie z naszych przepisów na stronie!