magdalena różczka

  magdalena różczka

  "Tajemnica Zawodowa", czyli najnowsza produkcja TVN, przyciąga w środowe wieczory przed ekrany telewizorów rzesze fanów. Zawikłane losy Julii i Andrzeja Żurawskich i ich bliskich elektryzują i intrygują wielu widzów. Z jakiego powodu serial stał się aż tak popularny?

  Piotr Stramowski nie kryje ekscytacji nad kreacją swojej postaci w serialu "Tajemnica zawodowa". Rola detektywa stała się mu bardzo bliska i pozwoliła na pracę nad warsztatem aktorskim. W Dzień Dobry TVN artysta opowiedział nam nie tylko o granym przez siebie bohaterze, ale także o niezwykłej roli Magdaleny Różczki, która - jego zdaniem - pokazała na ekranie obraz silnej kobiety.

  Tajemnice, sieć intryg, niewierność i ludzkie dramaty. Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". Byliśmy na planie serialu, gdzie rozmawialiśmy z Magdaleną Różczką, Tamarą Arciuch, Anną Dereszowską, Andrzejem Zielińskim, Andrzejem Zarembą i Piotrem Stramowskim. Aktorzy przybliżyli nam grane przez siebie postaci i wątki, w jakie będą uwikłani.

  "Tajemnica zawodowa" to wyczekiwana przez widzów nowa produkcja TVN, który łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Ale nie zabraknie także zawirowań miłosnych. Podczas naszej wizyty na planie grający w serialu Piotr Stramowski zdradził co nieco o Julii, czyli postaci, w którą wciela się Magdalena Różczka. - Stworzyła bohaterkę, za którą pójdzie każdy - i kobieta, i mężczyzna - uważa aktor.

  We wrześniu do kin w całej Polsce trafił film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Emocjonująca produkcja to wstrząsająca historia chłopaka, który odzyskał wolność po 18 latach niesłusznego więzienia. W rolę tytułowego bohatera wcielił się niesamowity Piotr Trojan, a tuż obok niego zagrali tacy aktorzy jak Agata Kulesza, Jan Frycz czy Magdalena Różczka. Jakie emocje towarzyszyły aktorom na planie? Specjalnie dla nas zdradzili kulisty pracy.

  Magdalena Różczka i Rafał Królikowski w serialu "Druga Szansa" grają małżeństwo. Nie jest to pierwszy raz, kiedy aktorzy grają zakochanych. Ostatni raz Rożczkę i Królikowskiego oglądaliśmy razem na ekranie w "Lejdis". Jak im się pracowało tym razem? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Zbyt ciężkie plecaki szkolne narażają zdrowie naszych dzieci na szwank, w najbardziej newralgicznym momencie - kiedy kształtuje się prawidłowa postawa. Duże obciążenie, przekraczające 10% masy ciała, wpływa negatywnie na kręgosłup, kolana i stopy uczniów. O tym jak walczyć z tym problemem i dlaczego plecaki na kółkach nie są jego rozwiązaniem opowiedziały nam w studiu Dzień Dobry TVN: Agnieszka Łesiuk, kampania Lekki Tornister i Magdalena Różczka, mama 9 letniej Wandy i 4 letniej Heleny, aktorka oraz ambasadorka kampanii Lekki Tornister.

  Film "Podatek od miłości" bije obecnie rekordy popularności. Co się działo na planie filmowym w czasie zdjęć? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która spędziła z aktorami jeden dzień zdjęciowy. W jaką postać wciela się Magdalena Różczka? Czy postać Romy Gąsiorowskiej jest bliska jej sercu?

  Dziennikarka Kinga Burzyńska, na planie serialu "Druga Szansa", spotkała się z Magdaleną Różczką, serialową Kaśką i Rafałem Królikowskim, serialowym Jakubem Zeitem. Co wydarzy się pomiędzy Jakubem a Kaśką w piątym sezonie "Drugiej szansy"? Czy miłość między nimi rozkwitnie? Czy Kaśka przeprowadzi się dla Jakuba do Warszawy?

  Jak się okazuje, nawet w wigilijny wieczór na posterunku policji można znaleźć prawdziwą miłość. Na jej tropie są komisarze: Borys Szyc i Zbigniew Zamachowski. Poszukiwana to Magdalena Różczka. Plan "Listów do M." odwiedziła Kinga Burzyńska.

  W trzeciej części "Listów do M." między postaciami odgrywanymi przez Magdalenę Różczkę i Borysa Szyca narodzi się uczucie. Kim są ich bohaterowie? Czy aktorzy widzieli już film? Która scena doprowadziła Szyca do łez? Trudno było całować się przed kamerą? I który raz spotykają się na planie firmowym? W Dzień Dobry TVN Magdalena Różczka i Borys Szyc opowiedzieli o swojej wieloletniej przyjaźni w życiu zawodowym i prywatnym.

  Poznały się na planie filmu "Lejdis" ponad 10 lat temu. Przyjaźń przetrwała. Dziś Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Izabela Kuna spotykają się w słusznej sprawie, by pomagać małym dzieciom z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Już jutro odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! O swoich wspomnieniach związanych z WOŚP i przedmiotach, które przekazali na licytację opowiedzieli nasi goście - Leszek Stanek, Renata Dancewicz, Rafał Królikowski i Magdalena Różczka. Wspieracie "Orkiestrę"? Napiszcie jak!

  W Dzień Dobry TVN Bartłomiej Topa i Magdalena Różczka, grający we wspólnym wątku filmu "Po prostu przyjaźń", powiedzieli o odgrywanych przez sobie postaciach i podzielili się swoimi przemyśleniami na temat przywiązania do drugiej osoby. Kim są ich przyjaciele? Czy można nawiązać przyjaźń w ich branży?

  Marcin Meller nie do końca potrafi uwierzyć w przyjaźń od pierwszego wejrzenia, a zwłaszcza taką między kobietą i mężczyzną. O tym, że jest to możliwe przekonywała go, na swoim przykładzie, Magda Różczka. Przy okazji dowiedzieliśmy się też o czym będzie opowiadała nowa komedia autorów „Listów do M.” - "Po prostu przyjaźń", w której Magda zagrała jedną z głównych ról.

  Dorota Gardias spotkała się z Magdaleną Różczką, która namawiała kobiety do jak najczęstszego badania piersi. Dlaczego jest to tak istotne? Zobaczcie.