Tamara Arciuch wraca do telewizji w serialu "Tajemnica zawodowa". "Może on być inspiracją dla wielu kobiet"

SERIAL
Tajemnice, sieć intryg, niewierność i ludzkie dramaty. Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". Byliśmy na planie serialu, gdzie rozmawialiśmy z Magdaleną Różczką, Tamarą Arciuch, Anną Dereszowską, Andrzejem Zielińskim, Andrzejem Zarembą i Piotrem Stramowskim. Aktorzy przybliżyli nam grane przez siebie postaci i wątki, w jakie będą uwikłani.

Magdalena Różczka i jej silna postać w serialu "Tajemnica zawodowa"

Główna bohaterka serialu to 40-letnia Julia (Magdalena Różczka), która po skończonych studiach prawniczych w Warszawie, wróciła w rodzinne strony. Tam związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura).

- Nie jest tajemnicą, że czuję się bardzo dobrze jako prawniczka, jako serialowa Julia. Wszystkie zawodowe sceny to chyba te moje ulubione. A nawet takie sądowe, w todze. Poczułam się jak w drugiej skórze - powiedziała Magdalena Różczka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Julia Żurawska poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej dotychczasowy świat.

- To silna kobieta, która walczy o siebie, rodzinę i prawdę. W chwili, kiedy pojawiła się w kryzysowej sytuacji, zyskała jakąś moc nie wiadomo skąd - stwierdziła aktorka.

"Tajemnica zawodowa". Andrzej Zieliński o swojej roli

Aktor wciela się w jedną z ważniejszych w produkcji ról, czyli ojca głównej bohaterki Julii. W rozmowie z Dzień Dobry TVN wyznał, że nie będzie budził zbyt wielkiej sympatii.

- Gram szefa kancelarii prawniczej. Niespecjalnie miły człowiek w obejściu, apodyktyczny. W pewnym momencie swojego życia zaniedbał relacje i kontakty z córką, za co teraz płaci, bo ona nie chce mieć z nim nic wspólnego. Tak jak potrafi, a potrafi nie za bardzo, stara się te relacje poprawić - usłyszeliśmy.

"Tajemnica zawodowa". Tamara Arciuch o sile kobiet

Aktorka i Bartek Kasprzykowski w 2016 r. powitali na świecie swoją córeczkę Nadię. Gwiazda postanowiła wówczas skupić się wyłącznie na macierzyństwie. Teraz wróciła, by wystąpić w nowym serialu TVN. Tamara Arciuch w rozmowie z nami nie kryła, że motyw siły kobiet, który poruszany jest w produkcji sprawił, że nie wahała się ani chwili nad przyjęciem tej roli.

- To zachęciło mnie do wzięcia udziału w produkcji. Mamy takie czasy, że warto pokazywać tę siłę kobiet. Bohaterki w tym serialu zaczynają brać życie w swoje ręce. Każda robi to inaczej, w inny sposób, ale to może być inspiracją dla wielu kobiet - powiedziała nam Tamara Arciuch.

Anna Dereszowska o kulisach pracy na planie "Tajemnicy zawodowej"

Aktorka wciela się w postać Kingi Górskiej, czyli anestezjolożki. Gwiazda wystąpi w roli czarnego charakteru, czyli kochanki męża głównej bohaterki.

- Scenariusz jest tak złożony, tyle jest tam warstw, dzieje się tam dużo! Musimy prosić o spotkania z panią scenarzystką, bo niektórych intencji nie jesteśmy w stanie wychwycić. Ja mam nastoletnią córkę i Magda też. Wiele mam zobaczy odbicie tego, co dzieje się u nas w domu. Sporo zachowań i odzywek się powiela - powiedziała Anna Dereszowska.

Piotr Stramowski o serialu "Tajemnica zawodowa"

Aktor w najnowszej produkcji TVN wciela się w detektywa Millera. W rozmowie z Dzień Dobry TVN nie ukrywa, że spore wrażenie zrobiła na nim główna postać serialu.

- W moim przypadku na linii jest Magda Różczka i jej postać Julii. To było dla mnie najważniejsze, bo postać Millera jest najbardziej związana z serialową Julią. Są samotnikami i chyba się znaleźli w takim momencie swojego życia, że ich to przybliża - usłyszeliśmy.

- Jestem ekstrawertyczny, a gram postać, która dużo w sobie dusi i nie pokazuje niczego na zewnątrz. Skupiliśmy się z reżyserem, żeby pokazać tajemnicę Millera, żeby był taki nieodgadniony trochę. W późniejszych odcinkach dowiemy się, kim on jest - podsumował Piotr Stramowski w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

"Tajemnica zawodowa" - o czym jest serial?

"Tajemnica zawodowa" to nowa produkcja, która łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. Te ostatnie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. Serial to także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian oraz o oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Obok Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury na ekranie zobaczymy także m.in. Piotra Stramowskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch i Andrzeja Zielińskiego.

"Tajemnica zawodowa" - gdzie oglądać?

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny będzie w serwisie Player.pl i na antenie TVN od 17 lutego.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości