Tamara Arciuch

  Wstyd działa destrukcyjne, obniża poczucie własnej wartości i często blokuje nas przed odważnym działaniem czy sięganiem po wyższe cele. Jak uwolnić się od wstydu i rozwinąć skrzydła?

  Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch już od kilkunastu lat tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują gromadkę dzieci i z powodzeniem łączą życie prywatne z zawodowym. Jak rozwijało się uczucie między nimi? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  Co łączy aktorkę z jej bohaterką serialu "Tajemnica zawodowa?

  Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Grająca w tym serialu Tamara Arciuch pokazała właśnie fotografię z planu produkcji, czym wywołała niemałe poruszenie. Na jednym ujęciu są bowiem wszystkie największe gwiazdy popularnej produkcji TVN. - Będzie się działo - komentują fani.

  Pies to nie tylko najlepszy przyjaciel człowieka. Według wielu badań, jego towarzystwo może mieć także zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Gwiazdy już się o tym przekonały. Dzień Psa to świetna okazja, aby zobaczyć, kto ma w domu czworonożnego pupila i chętnie dzieli się jego zdjęciami.

  Tamara Arciuch opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowo rozczulające zdjęcie z prywatnego rodzinnego archiwum. Aktorka pozuje na nim z kilkumiesięcznym synem Michałem, który właśnie skończył 12 lat. Trudno nie zachwycić się tym widokiem. Sama Tamara wydaje się bardzo poruszona.

  "Tajemnica Zawodowa", czyli najnowsza produkcja TVN, przyciąga w środowe wieczory przed ekrany telewizorów rzesze fanów. Zawikłane losy Julii i Andrzeja Żurawskich i ich bliskich elektryzują i intrygują wielu widzów. Z jakiego powodu serial stał się aż tak popularny?

  Tamara Arciuch to piękna kobieta i doskonała aktorka. Beata Tyszkiewicz powiedziała o niej, że wygląda, jak żywa okładka "Vogue'a", a gdyby Alfred Hitchcock żył, nie nakręciłby bez niej żadnego filmu. Żona Bartka Kasprzykowskiego właśnie kończy 46 lat. Z jakich ról najbardziej słynie?

  Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". To serial, w którym tajemnice będą przeplatały się z siecią intryg, niewiernością i ludzkimi dramatami. Byliśmy na planie zdjęciowym, by przekonać się, jak wygląda praca aktorów podczas pandemii. - Cieszę się z każdego nowego dnia na planie - powiedziała nam Magdalena Różczka.

  Tajemnice, sieć intryg, niewierność i ludzkie dramaty. Wkrótce na małych ekranach pojawi się nowa produkcja TVN "Tajemnica zawodowa". Byliśmy na planie serialu, gdzie rozmawialiśmy z Magdaleną Różczką, Tamarą Arciuch, Anną Dereszowską, Andrzejem Zielińskim, Andrzejem Zarembą i Piotrem Stramowskim. Aktorzy przybliżyli nam grane przez siebie postaci i wątki, w jakie będą uwikłani.

  Tamara Arciuch cztery lata temu wycofała się z życia zawodowego. Chciała skupić się na wychowywaniu córki Nadii. Teraz wróciła! Aktorka wystąpi bowiem w nowej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa". Na plan serialu przybył więc Mateusz Hładki, by zamienić kilka zdań z aktorką.

  Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch od ponad 10 lat tworzą szczęśliwą i kochającą się parę. Aktor dał wyraz swojej miłości do ukochanej w ostatnim poście na Instagramie. Wspominając dawne podróże, stwierdził, że nie zna lepszego towarzysza wyjazdów niż Tamara.

  Na Instagramie Tamary Arciuch pojawił się odważny post, na którym pokazuje, w jaki sposób odpoczywa od natłoku obowiązków. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym relaksuje się w wannie.

  Tamara Arciuch podzieliła się w sieci prywatnymi chwilami spędzanymi w gronie rodziny. Aktorka opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie córki, Nadii. Fani uważają, że dziewczynka wygląda jak jej tata, Bartłomiej Kasprzykowski.

  Aktorka z okazji Dnia Dziecka na swoim Instagramie opublikowała fotografię, na której widać jej pociechy. Krzysztof, Michał i Nadia podbili serca internautów. Zobaczcie sami.

  Na scenie Dzień Dobry TVN w utworze w utworze „Rebel Babel Vabank Rmx" wystąpili dziś: L.U.C., Tamara Arciuch i TWG. Posłuchajcie!

  Aktorzy Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są fanami nordic walkingu. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedzieli, co daje im ta forma rekreacji i jaka jest prawidłowa technika chodzenia z kijkami. Zapytaliśmy również, jakie dystanse pokonują.

  Joanna Koroniewska upubliczniła w mediach społecznościowych nienawistne wpisy pod swoim adresem. Ktoś życzył, aby poroniła. Podobny hejt spotkał Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego. Jak polskie gwiazdy radzą sobie z tego typu komentarzami? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Wczoraj już po raz dwudziesty wręczono Telekamery. Co robiły gwiazdy 20 lat temu i czy już wtedy kochały telewizję? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to m.in.: Agnieszkę Cegielską, Dorotę Gardias, Anitę Werner, Martynę Wojciechowską i Agustina Egurrolę. Dowiedzieliśmy się również, jak swoje 50. urodziny świętowała Małgorzata Foremniak, kto według Tamary Arciuch powinien otrzymać statuetkę w kategorii "Aktor" i co Grażyna Torbicka pamięta z innych gal plebiscytu Telekamery. Zobaczcie, w jakich kreacjach wystąpiły gwiazdy przybyłe na galę.

  "Wychodzisz z jednego pokoju, w którym otrzymujesz zwierzenia na temat "straszności" szkoły, przechodzisz przez drugi pokój, w którym jest problem, że Borys nie pożyczył zabawki... słysząc na dole rozdzierający krzyk najmłodszego dziecka, które woła, że właśnie mama jest potrzebna. To tak w skrócie, ale jest fajnie". W rozmowie z Ulą Chincz, o tym, jak się funkcjonuje kiedy ma się pełen wiekowy przekrój dzieci w domu, opowiedzieli Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

  W Drugiej szansie Tamara Arciuch wcieliła się w postać Kingi Kryńskiej, która walczy o miłość swojego męża Marcina - w tej roli Bartłomiej Świderski. Oboje aktorów zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o wspólnej pracy na planie i zawodowych wyzwaniach. Okazało się, że w serialu nie tylko główna bohaterka dostała drugą szansę, ale również pewna pizza ;)

  Ślub Małgorzaty Kożuchowskiej cieszył się sporym zainteresowaniem mediów. Jak aktorka wspomina ceremonię zaślubin? Czy stresowała ją obecność kamer i aparatów fotograficznych? Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Natomiast Tamarę Arciuch dziennikarka Dzień Dobry TVN zapytała o ciążę i sposób na udany związek.

  Serial Druga szansa pokazuje świat show-biznesu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała grające w nim gwiazdy, jak wyglądały ich pierwsze kroki właśnie w show-biznesie i jak się w nim odnajdują. Zobaczcie, co powiedzieli: Rafał Królikowski, Bartłomiej Topa, Małgorzata Kożuchowska, Mikołaj Roznerski, Tamara Arciuch, Paweł Domagała i Wojciech Mecwaldowski.

  Pierwszy sezon "Drugiej szansy" okazał się ogromnym sukcesem. Przed ekipą pracowite wakacje. Aktorzy już pracują nad drugą serią. Czy grana przez Tamarę Arciuch Kinga będzie chciała rozbić związek swojego byłego męża? Jak potoczą się losy Ksawerego i Justyny? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Serial TVN "Druga szansa" cieszy się dużą popularnością. Z tego też powodu zdecydowano, że powstanie jego druga seria. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska podejrzała, jak ekipa świętowała ten sukces. Zapytała gwiazdy serialu - Małgorzatę Kożuchowską, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Tamarę Arciuch i Rafała Królikowskiego, czy przeczuwały taki doskonały wynik.

  Tamara Arciuch i Bartłomiej Świderski w serialu "Druga szansa" grają rozwiedzione małżeństwo. Parę łączy syn, problemy z przeszłości oraz przyjaźń. Czy między byłymi małżonkami ponownie zaiskrzy? Co na to wszystko Małgorzata Kożuchowska?

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli aktorzy serialu "Druga szansa": Tamara Arciuch i Maciej Musiałowski, czyli serialowa matka i jej zbuntowany syn. Czy macierzyńskie doświadczenie Tamary pomogło jej zbudować relację z Maciejem na planie serialu? Jak im się współpracuje?

  W kuchni Dzień Dobry TVN Paulina Stępień i Tamara Arciuch przygotowały kilka dań idealnych na jesienną chandrę! Zobaczcie przepisy na makaron z indykiem i grzybami, makaron z boczkiem i cukinią oraz makaron kokardki na słodko z karmelizowaną dynią.