Tamara Arciuch wyznaje: "Jestem raczej kurką domową, lubię siedzieć z dzieciakami w domu"

Tamara Arciuch
TAJEMNICAZAWODOWA_ARCIUCH
Nowy sezon "Tajemnicy zawodowej" niebawem pojawi się na antenie TVN i w platformie Player. Grający głównych bohaterów aktorzy już teraz uchylają rąbka tytułowej tajemnicy. W rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl Tamara Arciuch zdradziła nie tylko, czego widzowie mogą spodziewać się po granej przez nią Monice Litwin. Ile łączy aktorkę z jej bohaterką?

"Tajemnica zawodowa". Czego możemy spodziewać się w drugim sezonie?

W drugim sezonie popularnego serialu do gwiazdorskiej obsady dołączą m.in. Katarzyna Herman, Dorota Chotecka i Mateusz Rusin. Już od początku emisji serii na ekranach podziwiać mogliśmy jedne z najbardziej cenionych w branży nazwisk. Wspomnieć wystarczy, że w głównych rolach występują Cezary Pazura i Magdalena Różczka. Czy po bohaterach, których zdążyliśmy już poznać, możemy spodziewać się zmian?

- W przypadku mojej postaci nie będzie szczególnych fajerwerków i niespodzianek. Monika dalej będzie konkretna tak, jak była. Natomiast zobaczymy ją ze strony bardziej miękkiej, kobiecej. Okaże się, że ma też swoje uczucia i pragnie ciepła w życiu - zdradziła nam Tamara Arciuch w odpowiedzi na pytanie, co wydarzy się w drugim sezonie u granej przez nią Monice Litwin.

Aktorka zaznaczyła, że mimo wspomnianego obnażenia "kobiecej strony" jej bohaterki, "Tajemnicę zawodową" cechuje duża liczba wyjątkowo silnych postaci kobiecych.

- Oczywiście "Tajemnica zawodowa" to przede wszystkim kobiety. Każda z nich znalazła się w jakimś przełomowym momencie swojego życia i postanawia to życie wziąć we własne ręce. To jest siła tego serialu, ale to, że jesteśmy silne nie znaczy, że nie jesteśmy wrażliwe. Wydaje mi się, że sukcesem tego serialu jest to, że te kobiety są takie pełnokrwiste i widzimy je w sytuacjach, kiedy pokazują swoją siłę, ale widzimy je też w sytuacjach, w których są słabe i poszukują swojej siły - powiedziała Tamara Arciuch w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl.

Jaka prywatnie jest Tamara Arciuch?

- Myślę, że każdy z nas ma swoje tajemnice. Żyjemy teraz trochę w takim czasie, też ze względu na media społecznościowe, że ludzie dzielą się wszystkim ze wszystkimi. Przyznam, że wolę tę dozę tajemniczości i lubię zostawić sobie rzeczy, które należą tylko do mnie. Nie chodzi nawet o sekrety, tylko o pewną sferę intymności i swojego małego świata. Myślę, że to jest ważne dla człowieka, żeby ten świat posiadać - przyznała aktorka, pytana o tytułową tajemnicę.

Jak dodała, grana przez nią Monika Litwin ma zupełnie inny charakter i nastawienie do świata niż ona.

- Monika raczej stawia na karierę, na swoją pracę, aczkolwiek w nowym sezonie zobaczymy, że związek i życiowy partner są dla niej ważne. Ja jestem raczej kurką domową, lubię siedzieć z dzieciakami w domu, gotować im, chodzić z nimi na spacery. To jest to, co sprawia, że czuję że żyję. Kocham swoją pracę i cieszę się z projektów, ale coraz częściej łapię się na myśleniu: "Ojej będzie trzeba wyjechać, a dzieciaki zostaną". Nie jest to już takie łatwe, jak kiedy byłam młodsza - wyznała nam Tamara Arciuch.

Zobacz także:

Reporter: Michalina Kobla

podziel się:

Pozostałe wiadomości