Gwiazdy

Magdalena Meg Krzemień i jej "Światło". "Daje nadzieję na lepsze jutro"

Gwiazdy

"Światło" to najnowszy singiel Magdaleny Meg Krzemień. Popowa, osobista kompozycja wypełniona jest elektronicznymi i gitarowymi elementami. W pełnym emocji teledysku do utworu wziął udział aktor Tomasz Ciachorowski. Zobacz, jak piosenka zabrzmiała na scenie Dzień Dobry TVN.

"Światło" Magdaleny MEG Krzemień

Nowy singiel Magdaleny MEG Krzemień pojawił się w połowie października. Nieco ponad rok po wydaniu debiutanckiej piosenki "Zoya" wokalistka wraca z równie osobistą kompozycją.

Brzmieniowo utwór zbudowany jest na popowym fundamencie i wypełniony elektronicznymi oraz gitarowymi elementami. Całość w pełni określa temperament samej artystki, która - choć jest silną kobietą - to zmaga się z własnymi emocjonalnymi bolączkami.

"Światło" opowiada o moich przeżyciach, także niekoniecznie tych dobrych. Numer naszpikowany jest metaforami, które mają dla mnie bardzo sentymentalne znaczenie. Motywem przewodnim utworu jest światło, które daje nadzieję i siłę na lepsze jutro

- opowiada Magdalena Meg Krzemień.

Do "Światła" powstał teledysk z udziałem aktora Tomasza Ciachorowskiego, z którym piosenkarka odegrała burzliwą relację damsko-męską. Jak wiemy, w życiu takie historie niekoniecznie kończą się happy'endem. Reżyserem teledysku jest Bartosz Satora.

Magdalena Meg Krzemień - kariera

Półfinalistka jednego z popularnych muzycznych talent show, współuczestniczka wielu projektów muzycznych. Nagrała debiutancką płytę "Jigsaw", współtworząc duet z producentem muzycznym Mateo Paz, z którym koncertowała m.in. w Abu Dhabi.

Laureatka wielu ogólnopolskich nagród, charyzmatyczna oraz kompletna artystka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, tworząca świetną interakcję z publicznością. Zdobywczyni nagrody publiczności "Przebojem na antenę". Jej singiel "Take a break" plasował się w czołówce na liście Polskiego Radia Czwórka.

Miłośniczka muzyki elektronicznej. Prowadzi autorskie audycje w Radiu Opole: "Dobre Granie Ekstra z Meg" oraz "Set Meg", gdzie zaznajamia słuchaczy ze swoim stylem muzycznym. Autorka vloga "Muzyczna Perspektywa Meg", w którym prowadzi wywiady z gwiazdami oraz wspólnie z nimi wykonuje ich utwory.

Zobacz też:

Niezwykły talent nastolatka. Harrison Crane zachwyca grą na pianinie. "Tłumy to uwielbiają"

Krzysztof Krawczyk wydał osobistą płytę. "Przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam"

Honorata Skarbek wspiera mamę w walce z rakiem: "Jestem dumna, że to moja mama". Poznaj ten inspirujący duet

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości