występ muzyczny

  występ muzyczny

  Niemieccy muzycy przyjechali do Polski, by wykonać swój hit w studiu Dzień Dobry TVN.

  Zespół Skytruck to wyjątkowa grupa muzyków, którzy chcą, by rock na nowo rozkwitł w polskiej przestrzeni muzycznej. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Zły krok", który pochodzi z płyty "Lot na Marsa". Premiera albumu wiosną 2022 roku.

  Majka Jeżowska wystąpiła w studiu Dzień Dobry TVN, prezentując jeden ze swoich najpopularniejszych utworów, "Dłonie". Piosenkarka zachęciła do wzięcia udziału w festiwalu "Top Of The Top", który rozpocznie się 17 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie.

  Po miesiącach nieobecności w mediach, Grzegorz Hyży wrócił w wielkim stylu. Wokalista nagrał nowy numer, stworzył teledysk, a także zaprezentował całkiem świeży wizerunek. Jakie są powody tej metamorfozy?

  "Światło" to najnowszy singiel Magdaleny Meg Krzemień. Popowa, osobista kompozycja wypełniona jest elektronicznymi i gitarowymi elementami. W pełnym emocji teledysku do utworu wziął udział aktor Tomasz Ciachorowski. Zobacz, jak piosenka zabrzmiała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Jacek Bryndal jest basistą i kompozytorem od 35 lat związanym z zespołem Kobranocka. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił jednak solo, by zaprezentować widzom swój najnowszy singiel pt. "Oleńka".

  Kilka lat temu wkroczyła na polski rynek muzyczny i szturmem go podbiła. Od początku kariery balansuje między mainstreamem, a undergroundem i cieszy się uwielbieniem fanów. Rosalie w marcu wydała płytę, lecz pandemia pokrzyżowała jej muzyczne plany. Co jednak udało się jej zrealizować w tym ciężkim czasie?

  Autor tekstów, kompozytor, wokalista oraz gitarzysta. Jakub Kusior wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN i zaprezentował najnowszy numer pt. "Nie ma Cię". Co wiemy o tym wszechstronnym muzyku?

  Gościem Dzień Dobry TVN była Justyna Steczkowska. Gwiazda opowiedziała o cygańskiej trasie koncertowej oraz niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w lipcu tego roku. W Operze Leśnej wokalistka zaśpiewa w duecie z Jose Carrerasem. Jak doszło do tej współpracy i, jak wyglądają przygotowania? Justyna opowiedziała również o Świętach Wielkanocnych w jej rodzinnym domu. Czy sama przygotowuje wielkanocne potrawy?

  Ola Gintrowska wzięła udział w preeliminacjach do konkursu Eurowizji. Choć preselekcję wygrał Michał Szpak, o show młodej wokalistki rozpisuje się Internet. Ola wystąpiła na scenie w syrenim ogonie. Skąd taki pomysł na show? Jak reaguje na krytykę internautów? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Malwina Bihun i Maciej Ochęduszko, choć nie są spokrewnieni, wystąpili razem w programie "Aplauz Aplauz!" Pan Maciej jest wychowawcą w domu dziecka, w którym mieszka dziewczyna. Jak to się stało, że zaczęli razem śpiewać? Kto w czasie występów wspierał Malwinę? I jakie mają obecnie plany?

  TaLLib pod koniec sierpnia wydał swoją drugą płytę "Twoje miejsce Twój czas". Piosenka, którą zaprezentował na naszej scenie zapowiada ten album. "Do końca" to utwór w stylu reggae i dancehall. Będzie hitem?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Ewelinę Lisowską. Co gwiazda zdradziła na naszym czacie? Dlaczego nie ma już gwiazdki? Wokalistka przygotowuje się do wydania nowej płyty. Jak sama zapowiada, muzycznie ma być ona inna niż poprzednie. Dlaczego?

  Gościem Dzień Dobry Wakacje była Urszula Dudziak. Gwiazda opowiedziała nam o niezwykłym spotkaniu z Amerykanką Dianne Reeves! Panie podczas ostatniego jazzowego festiwalu w Gdyni dały popis swoich wokalnych możliwości, a był to absolutnie spontaniczny występ. Jak wspomina go Urszula Dudziak, a jak Piotr Łyszkiewicz, organizator festiwalu?

  Z okazji dzisiejszego święta rozpoczęliśmy program nietypowo. Przed studiem Dzień Dobry TVN specjalnie dla najmłodszych wystąpiła Majka Jeżowska! Autorka wielu dziecięcych hitów zaśpiewała doskonale znany utwór "Marzenia się spełniają". Wszystkim dzieciom życzymy więc spełnienia najskrytszych marzeń i dużo słodyczy, zwłaszcza w dniu dzisiejszym! :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek "Mezo" Mejer, raper oraz miłośnik biegania. O sportowej pasji opowiada też utwór muzyka, do którego teledysk powstał podczas maratonu, w którym brał udział Jacek. Zachęca Was do biegania?

  Wokalistka właśnie wróciła z Chin, gdzie zagrała dwa koncerty. Gdzie i przed jaką publicznością wystąpiła? Jaka była reakcja widowni? W jakim języku zaśpiewała Justyna Steczkowska? Z kim do kraju herbaty i jedwabiu pojechała gwiazda? Co robiła między koncertami? W studiu Dzień Dobry TVN Justyna opowiedziała o swoim nowym projekcie.

  Witold Lutosławski, kompozytor muzyki klasycznej, w latach 50. i 60. tworzył wybitne piosenki, które śpiewały m.in.: Irena Santor i Sława Przybylska. Jak brzmią one we współczesnej aranżacji? Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili Magda Navarrete i Piotr Steczek w utworze "Na co czekasz". Czy na zakończenie programu Marcin Prokop porwał Dorotę Wellman do tańca? :-)

  W dzisiejszym programie emocji nie brakowało. Chwilę relaksu zapewnił nam Mariusz Wawrzyńczyk, który na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z piosenką "Będzie dobrze". Podoba się Wam?

  Posłuchajcie wpadającego w ucho utworu śpiewanego na dwa głosy. W Dzień Dobry TVN wystąpili Arkadiusz Malinowski i Natalia Podwin - piękni, młodzi i jacy zdolni :)

  Dziś na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił toruński zespół Popovacula. Jak oceniacie, czy singiel polskiego boysbandu ma szansę zostać hitem tegorocznego lata?

  Fiver jest znanym wrocławskim DJ-em i producentem, który do współpracy zaprosił czarującą wokalistkę Monikę Lewczuk. Co z tego wynikło? Posłuchajcie sami, bo wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN!