występ muzyczny

  występ muzyczny

  Gościem Dzień Dobry TVN była Justyna Steczkowska. Gwiazda opowiedziała o cygańskiej trasie koncertowej oraz niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w lipcu tego roku. W Operze Leśnej wokalistka zaśpiewa w duecie z Jose Carrerasem. Jak doszło do tej współpracy i, jak wyglądają przygotowania? Justyna opowiedziała również o Świętach Wielkanocnych w jej rodzinnym domu. Czy sama przygotowuje wielkanocne potrawy?

  Ola Gintrowska wzięła udział w preeliminacjach do konkursu Eurowizji. Choć preselekcję wygrał Michał Szpak, o show młodej wokalistki rozpisuje się Internet. Ola wystąpiła na scenie w syrenim ogonie. Skąd taki pomysł na show? Jak reaguje na krytykę internautów? Z wokalistką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Malwina Bihun i Maciej Ochęduszko, choć nie są spokrewnieni, wystąpili razem w programie "Aplauz Aplauz!" Pan Maciej jest wychowawcą w domu dziecka, w którym mieszka dziewczyna. Jak to się stało, że zaczęli razem śpiewać? Kto w czasie występów wspierał Malwinę? I jakie mają obecnie plany?

  TaLLib pod koniec sierpnia wydał swoją drugą płytę "Twoje miejsce Twój czas". Piosenka, którą zaprezentował na naszej scenie zapowiada ten album. "Do końca" to utwór w stylu reggae i dancehall. Będzie hitem?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Ewelinę Lisowską. Co gwiazda zdradziła na naszym czacie? Dlaczego nie ma już gwiazdki? Wokalistka przygotowuje się do wydania nowej płyty. Jak sama zapowiada, muzycznie ma być ona inna niż poprzednie. Dlaczego?

  Gościem Dzień Dobry Wakacje była Urszula Dudziak. Gwiazda opowiedziała nam o niezwykłym spotkaniu z Amerykanką Dianne Reeves! Panie podczas ostatniego jazzowego festiwalu w Gdyni dały popis swoich wokalnych możliwości, a był to absolutnie spontaniczny występ. Jak wspomina go Urszula Dudziak, a jak Piotr Łyszkiewicz, organizator festiwalu?

  Z okazji dzisiejszego święta rozpoczęliśmy program nietypowo. Przed studiem Dzień Dobry TVN specjalnie dla najmłodszych wystąpiła Majka Jeżowska! Autorka wielu dziecięcych hitów zaśpiewała doskonale znany utwór "Marzenia się spełniają". Wszystkim dzieciom życzymy więc spełnienia najskrytszych marzeń i dużo słodyczy, zwłaszcza w dniu dzisiejszym! :)

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Jacek "Mezo" Mejer, raper oraz miłośnik biegania. O sportowej pasji opowiada też utwór muzyka, do którego teledysk powstał podczas maratonu, w którym brał udział Jacek. Zachęca Was do biegania?

  Wokalistka właśnie wróciła z Chin, gdzie zagrała dwa koncerty. Gdzie i przed jaką publicznością wystąpiła? Jaka była reakcja widowni? W jakim języku zaśpiewała Justyna Steczkowska? Z kim do kraju herbaty i jedwabiu pojechała gwiazda? Co robiła między koncertami? W studiu Dzień Dobry TVN Justyna opowiedziała o swoim nowym projekcie.

  Witold Lutosławski, kompozytor muzyki klasycznej, w latach 50. i 60. tworzył wybitne piosenki, które śpiewały m.in.: Irena Santor i Sława Przybylska. Jak brzmią one we współczesnej aranżacji? Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili Magda Navarrete i Piotr Steczek w utworze "Na co czekasz". Czy na zakończenie programu Marcin Prokop porwał Dorotę Wellman do tańca? :-)

  W dzisiejszym programie emocji nie brakowało. Chwilę relaksu zapewnił nam Mariusz Wawrzyńczyk, który na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z piosenką "Będzie dobrze". Podoba się Wam?

  Posłuchajcie wpadającego w ucho utworu śpiewanego na dwa głosy. W Dzień Dobry TVN wystąpili Arkadiusz Malinowski i Natalia Podwin - piękni, młodzi i jacy zdolni :)

  Fiver jest znanym wrocławskim DJ-em i producentem, który do współpracy zaprosił czarującą wokalistkę Monikę Lewczuk. Co z tego wynikło? Posłuchajcie sami, bo wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN!