Gwiazdy

Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka o przyjaźni nie tylko na planie filmowym. "W show-biznesie panuje stereotyp, że nie możemy się kumplować"

Gwiazdy

Mimo, że w ogóle się nie znały, zagrały idealnie dobrany duet przyjaciółek w filmie "365 dni". Dobrały się tak świetnie, że ta relacja pozostała również w prawdziwym życiu. Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka opowiedziały nam o sile przyjaźni i kobiecego wsparcia.

Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka - przyjaźń nie tylko na planie filmowym

Bardzo szybko stały się przyjaciółkami ekranowymi, choć spotkały się po raz pierwszy dopiero podczas kręcenia "365 dni".

- To było nad ranem, doskonale pamiętam, w co Magda była ubrana, jaką miała sukienkę. Wiedziałam o Magdy istnieniu, Magda o moim - wątpię - śmieje się Anna-Maria Sieklucka.

Widzowie nie zdają sobie sprawy z tego, że często aktorzy na planie wcześniej się nie znają.

- A wchodzimy, podajemy sobie rękę i gramy najlepszą przyjaciółkę, która zna wszystkie sekrety. To jest naprawdę duże wyzwanie, żeby była energia, bo moim zdaniem tego porozumienia między słowami nie da się zagrać, to musi się stać - podkreśla Magdalena Lamparska.

Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka - kobiece wsparcie

Nasza reporterka Basia Pasek spotkała się z aktorkami w warszawskich Łazienkach.

- My to nazywamy godziną aktorek, dlatego że aktorzy pracują wieczorami w teatrze, więc w ciągu dnia możemy się udać na spacer - mówi Magda.

- Możemy wtedy porozmawiać o wszystkim, wiemy, że nikt nas nie otacza, mamy przestrzeń wyłącznie dla siebie - dodaje Anna-Maria.

Jak to się stało, że ich zawodowa przyjaźń przeniosła się do prawdziwego życia? Zdaniem Magdaleny Lamparskiej, panuje stereotyp, że w show-biznesie nie można się kumplować i mieć fajnych relacji, szczególnie wśród kobiet.

- Ja absolutnie się z tym nie zgadzam. Jak poznałam Amę, od razu między nami zaiskrzyło - zapewnia aktorka.

- Łapię się na tym, że Magda jest dla mnie niczym starsza siostra, która prowadzi mnie w tym świecie jako dobry duszek i mówi mi: wszystko będzie OK - przyznaje Anna-Maria Sieklucka.

Aktorki regularnie się spotykają, mają wiele wiele wspólnych miejsc i ulubionych rytuałów. Jakich? Dowiesz się tego z naszego materiału wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Anna Markowska z "Top Model" publikuje zdjęcia ze szpitala. "Każdemu może się to przytrafić, dotyczy to również ciebie"

Karolina Szymczak walczy z poważną chorobą i chce pomagać innym. "Cały świat olewa kobiety z endometriozą"

Aleksandra Hamkało urodziła! "Mam cię!"

Autor: Luiza Bebłot

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości