kobieca przyjaźń

  Inspirowanie się cudzym wyglądem czy zainteresowaniami wielu z nas kojarzy się z czasami szkolnymi. W dzieciństwie chęć naśladowania otoczenia wydaje się zupełnie naturalna, nie stanowi też źródła poważnych konfliktów. Kopiowanie czyjejś fryzury, kupowanie identycznych ubrań czy lektura tych samych książek to jednak nawyki, które mogą boleśnie odbijać swoje piętno na relacjach osób dorosłych.

  .Jakiej roli sobie zazdroszczą?

  O znajomości Agnieszki Dygant i Beaty Ścibakówny głośno jest od pewnego czasu. Aktorki w trakcie wakacji często publikowały wspólne zdjęcia i spędzały razem czas. Teraz Mateusz Hładki postanowił zapytać jedną z gwiazd o łączące ich relacje.

  Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet. Projektantka chętnie dzieli się złotymi radami i głębokimi przemyśleniami. Teraz poruszyła temat przyjaźni i wywołała masę komentarzy internautek.

  Aktorka Monika Mrozowska oraz prezenterki Kasia Burzyńska-Sychowicz i Justyna Kozłowska opowiedziały o sile kobiecej przyjaźni. Kiedyś połączyła je praca, dziś jako spełnione mamy są dla siebie wsparciem, a ich dzieci budują przyjaźń na kolejne pokolenie. Na czym polega sekret ich niezwykłej więzi?

  Walentynki są wszystkim doskonale znane. Teraz przyszła pora także na galentynki. Bo kobieca przyjaźń jest tak wyjątkowa, że też zasługuje na własne święto.

  Mimo, że w ogóle się nie znały, zagrały idealnie dobrany duet przyjaciółek w filmie "365 dni". Dobrały się tak świetnie, że ta relacja pozostała również w prawdziwym życiu. Magdalena Lamparska i Anna-Maria Sieklucka opowiedziały nam o sile przyjaźni i kobiecego wsparcia.

  Mimo młodego wieku Edyta Zając buduje swoją karierę już od blisko 20 lat. Modelka chodziła po światowych wybiegach, a teraz bierze udział w wielu kampaniach i sesjach reklamowych. Od czego to się zaczęło i kiedy poznała swoją najlepszą przyjaciółkę? Ujawniła w rozmowie z Sandrą Hajduk.

  Łączy je niezwykła więź, mimo 19-letniej różnicy wieku i odległości. Choć jedna mieszka w Warszawie, a druga w Poznaniu, Dorota Wellman i Marta Klepka szybko stały się prawdziwymi przyjaciółkami. Teraz wspólnie napisały poruszającą książkę, aby pokazać, że takie relacje zaskakują nas w nieoczekiwanych momentach i uświadomić, że nigdy nie jest na nie za późno.

  Dlaczego dziewczyny zdecydowały się tworzyć pościel? Co przeszkadzało im w ofercie, jaką możemy znaleźć w sklepach? Gdzie szyją swoje pościele i kto im w tym pomaga? Czy nie bały się, że prowadzenie wspólnego biznesu negatywnie wpłynie na ich przyjaźń? Co jeszcze znajdziemy w ofercie ich marki? W studiu Dzień Dobry TVN o wspólnym biznesie opowiedziały Sylwia Bartyś-Miłkowska, Joanna Malicka i Joanna Włodarek. A Marcin Prokop postanowił sprawdzić, jak śpi się w takiej pościeli...