Gwiazdy

Maffashion na zdjęciu w bieliźnie bez retuszu. Fani momentalnie zwrócili uwagę na jej brzuch

Gwiazdy

Aktualizacja:

Choć Julia Kuczyńska została po raz pierwszy mamą zaledwie 3 miesiące temu, niezwykle szybko wraca do formy. Jak sama mówi - jej ciało jeszcze nie wygląda jak przed ciążą, lecz wiadomo, że się nie poddaje i w każdej wolnej chwili ćwiczy. Teraz pokazała efekty tego wysiłku w najnowszej kampanii bielizny. Internauci momentalnie zwrócili uwagę na jej brzuch.

Maffashion w kampanii bielizny po ciąży

Od momentu porodu Maffashion nie ukrywa kulis swojego rodzicielskiego życia. Chętnie pokazuje w mediach społecznościowych ujęcia z synkiem oraz opowiada o jego opiece i zachowaniu. Influencerka nie miała również problemu z tym, by obserwatorkom prezentować swoją figurę. Wyznała, że ona sama zawsze była ciekawa tego, jak ciało zachowuje się po ciąży, więc teraz chce dzielić się tym z innymi.

Fani doskonale zdają sobie sprawę, jak przed ciążą prezentowała się sylwetka Maffahion. Blogerka często brała udział w sesjach zdjęciowych, promowała stroje kąpielowe czy bieliznę i jej brzuch nierzadko był widoczny. Zresztą sama chętnie wybierała stylizacje odsłaniające talię, gdyż była niezwykle wysportowana.

Teraz Julia wzięła udział w kampanii świątecznej marki, z którą współpracuje. Na fotografiach pozuje na tle choinki w czerwonym komplecie w złociste kropki. Główną uwagę obserwatorów przykuł jednak nie outfit blogerki, a jej brzuch. Maff zaprezentowała go bez przekłamywania rzeczywistości i bez retuszu.

- Pamiętamy, że Maffashion miała zawsze ten sześciopak na tym brzuchu, była bardzo wysportowana, więc pokazanie też brzucha, który nie jest idealny, wzbudziło bardzo dużo komentarzy - powiedziała w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Fani zareagowali na te ujęcia bardzo pozytywnie, ciesząc się, że blogerka nie korzysta z programów graficznych, które mogłyby wizualnie zdecydowanie poprawić jej sylwetkę. Są wdzięczni za to, że pokazuje prawdę.

- Ja jej daję jeszcze 2 miesiące i będzie sześciopak - stwierdziła Agnieszka Woźniak-Starak.

Julia Kuczyńska o zmianach w figurze

Niedawno Julia Kuczyńska pojawiła się w naszym programie. W trakcie rozmowy z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem wyjawiła, że niekiedy spotyka się z hejtem. Wiele kobiet zarzuca jej bowiem, że korzysta z zabiegów upiększających ciało, gdyż to niemożliwe, by tak szybko wróciła do formy.

- Wstawiałam na początku nagrania, na których widać moją sylwetkę i ten brzuch, który po tej ciąży jeszcze jest całkiem spory, skórę rozciągniętą, gdzie ja i tak wiedziałam, że ja nie wyglądam aż tak źle. Po prostu chciałam pokazać innym, jak wygląda moje ciało, kiedy ludzie wcześniej je widzieli nieustannie - jak reklamowałam bieliznę, stroje kąpielowe. (...) Ja sama byłam zawsze ciekawa, jak to wygląda od kuchni i jak to jest potem z tym ciałem, z tą sylwetką. No i na początku były pochlebne opinie - 'fajnie, pokazujesz prawdę', a później, jak jednak to wszystko się jakoś tak wciągnęło i jest teraz jeszcze lepiej, no to faktycznie trochę tego hejtu się pojawiło, co dla mnie jest totalnie czymś dziwnym - wyznała Maffashion w Dzień Dobry TVN.

Kariera i macierzyństwo, czyli Maffashion w roli matki. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości