brzuch

  brzuch

  Brzuch to dla wielu kobiet przyczyna kompleksów. Martwimy się tym, że nie jest idealnie płaski, surowo oceniamy każdą pojawiającą się na nim fałdkę tłuszczu. Prawda jest jednak taka, że to nie tylko wizytówka, którą można pochwalić się na plaży czy na siłowni, to przede wszystkim centrum naszego organizmu, w którym skumulowana jest kobiecość i wszystkie związane z nią emocje.

  Płaski brzuch to połączenie diety i regularnych ćwiczeń. Brzuch jest częścią, która wymaga bardzo dużo pracy i czasu. Najważniejsza jest konsekwencja i systematyczność. Ćwicząc brzuch należy skupić się na ćwiczeniach całego ciała, tak aby angażować wszystkie mięśnie. W treningu pomocą jest zbilansowana dieta oparta na świeżych produktach. Jak schudnąć z brzucha nie ćwicząc ponad siły i zdrowo jedząc?

  Powrót do figury sprzed ciąży to nie lada wyzwanie dla mam. Doskonale o tym wie Barbara Kurdej-Szatan, która w sierpniu zeszłego roku powitała na świecie synka Henia. Ostatni jej post spotkał się z dużym zainteresowaniem, a internauci wychwalali smukłą sylwetkę aktorki. Zapytaliśmy więc, co kryje się za tą przemianą. Czy stosowała specjalną dietę, a może wyciskała siódme poty na macie w domu?

  Ostatnio na Instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Mamą Ginekolog a Ewą Chodakowską. Okazało się, że w niektórych kwestiach "zdrowie" pojmują inaczej. Kobiety dyskutowały na temat tkanki tłuszczowej. Zapytaliśmy więc w Dzień Dobry TVN Gosię Włodarczyk, fizjoterapeutkę uroginekologiczną, jak to jest z tym umięśnionym brzuchem u kobiet.

  Piotr Stramowski po występach w filmach Patryka Vegi stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Teraz możemy oglądać go w serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Aktor przyznał, że w czasie pandemii dorobił się kilku dodatkowych kilogramów. Na dowód zamieścił w sieci zdjęcie "sześciopaka" sprzed kilku lat i aktualną fotkę, na której brzuch pozostawia sporo do życzenia.

  Brzuch piwny najczęściej pojawia się u mężczyzn po 35. roku życia, dlatego nazywany jest także otyłością typu męskiego. Dla wielu osób stanowi powód do żartów, jednak warto wiedzieć, że nieleczona otyłość tego typu może wywołać szereg powikłań zdrowotnych.

  Panie, które mają odstający brzuch rezygnują z modnych ubrań, na rzecz tych workowatych. Niepotrzebnie. O tym, jak zamaskować brzuch przy pomocy modnego i odpowiednio dobranego fasonu mówił w Dzień Dobry TVN stylista Rafał Kruhlik.

  Jeeeeedziemy z tym rzyciem i zrzucamy oponki na wiosnę! Qczaj: "Kochana moja, weź tę swoją oponę i niczego się nie wstydź, bo nie jesteś jedyna, która tę oponę ma, tylko niektóre ją bardziej upychają po majtopasach"! Do dzieła!

  Miesiąc po porodzie Anna Lewandowska wstawiła do internetu zdjęcie, na którym widać jej ładnie wyrzeźbiony brzuch. Fotografia wywołała bardzo dużo komentarzy - pozytywnych, ale także negatywnych. Kto i co napisał na temat brzucha sportsmenki? O tym mówiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Ilona Matysiak - mama Antoniego i Marcelego - po urodzeniu synów nie czuła się dobrze we własnym ciele. Najbardziej przeszkadzały jej: luźna skóra na brzuchu, popękane naczynka na nogach i mniej jędrny biust. Z tych też powodów zgłosiła się do naszego cyklu "Ciało po ciąży". Postanowiliśmy jej pomóc. Eksperci zastosowali m.in.: terapię osoczem bogatopłytkowym i drenaż podciśnieniowy. Na czym polegają te zabiegi? Po jakim czasie widać efekty? W jaki sposób pomogła Ilonie tancerka i psycholog Paulina Biernat?

  Taniec brzucha to nie tylko rozrywka, ale i dobra metoda na zrzucenie zimowych oponek. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Małgorzata Gil-Manzel, tancerka tańca orientalnego. Dla tańca rzuciła karierę inżyniera. Teraz namawia wszystkie panie na tę formę rekreacji, jaką jest taniec brzucha.

  Dziś o 17:00 zobaczymy premierowy odcinek serialu "Szpital", który będzie prezentował pracę szpitalnego oddziału ratunkowego. W pierwszym odcinku na oddział trafia pacjentka z bólami brzucha... Wspólnie z dr. Piotrem Gryglasem postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się problemowi przewlekłego bólu brzucha. Co może być jego przyczyną?

  Jeżeli nie uda ci się zgubić kilku zbędnych kilogramów przed wakacjami, ta warto byś wiedziała, jak je zatuszować odpowiednim strojem kąpielowym. Jak dobrać strój kąpielowy do figury? O metodach modelowania figury strojem kąpielowym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Jolantą Lewicką, ekspertem brafittingu. Jaki strój wybrać, gdy ma się okrągły, wystający brzuszek? A jeżeli mamy zbyt mały biust lub obwisłą pupę? pamiętajcie, że kostium kąpielowy powinien odzwierciedlać jej osobowość.