julia kuczyńska

  Tym razem uznana blogerka postawiła na różowy total look, który idealnie wpisuje się w beztroską atmosferę wakacji. Jakie ubrania i dodatki wybrała?

  Jak noszą je gwiazdy?

  "Nowe życie, nowe włosy".

  Sebastian Fabijański postanowił zmierzyć się z demonami przeszłości i udzielił wywiadu, w którym odniósł się do doniesień na temat spotkania z Rafalalą. Dlaczego nie był lojalny wobec swojej partnerki Julii Kuczyńskiej?

  Influencerka zdecydowała się na szczere wyznanie na temat seksualności po ciąży. Co się zmieniło?

  Maffashion, bez wątpienia najpopularniejsza polska blogerka modowa, jeszcze w żadnej telewizji nie pokazała swojego domu. Wyjątek zrobiła dla Mateusza Hładkiego, który specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN sprawdził, jak mieszka rodzina Julii Kuczyńskiej. Wnętrza 200-metrowego domu robią wrażenie.

  Julia Kuczyńska od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Była znana jako najpopularniejsza polska blogerka modowa, jednak w ostatnim czasie bardziej skupia się na dziecku. Jak zmieniło się jej życie i czy tęskni za fashion weekami? Zdradziła to w rozmowie z redaktor mody Sabiną Ziębą.

  Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion, rok temu została mamą. Wraz ze swoim partnerem Sebastianem Fabijańskim po raz pierwszy zostali rodzicami. Mały Bastek całkowicie odmienił ich życie. Jak gwiazda odnalazła się w nowej, najważniejszej dla niej roli?

  11 listopada jest najlepszą okazją do zastanowienia się nad współczesną definicją niepodległości i miłości do ojczyzny. Jak te dwa pojęcia rozumieją ci, których wpływ na młodych Polaków jest nie do przecenienia? O to Sandra Hajduk-Popińska zapytała Julię Kuczyńską, Dominika Rupińskiego, Igę Krefft oraz Julię Pośnik.

  "Wolę by mój syn był jedynakiem niż sierotą"

  Julię Kuczyńską znaną jako Maffashion obserwuje na Instagramie prawie półtora miliona osób. Gwiazda stara się wykorzystywać swoje zasięgi również po to, aby pomagać innym. Ostatnio w swoich mediach społecznościowych udostępniła wiadomość od matki chorego Bartka, który cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Sytuacja chłopca jest dramatyczna, dlatego blogerka wystosowała apel do swoich fanów. "Jego dni są policzone, jeśli nie otrzyma leku" - napisała. 

  Maffashion bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. W ostatnim czasie poświęciła się macierzyństwu. Nawet w dniu swoich urodzin Julia Kuczyńska odniosła się do swojej nowej roli. Co napisała?

  Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, pochwaliła się osiągnięciem narzeczonego - Sebastiana Fabijańskiego. Aktor namalował bowiem obraz, który został wystawiony na licytację, by pomóc chłopcu chorującemu na SMA. - Ludzie są niesamowici - podkreśliła blogerka modowa.

  Julia Kuczyńska znana jako Maffashion w najnowszym numerze magazynu "Viva!" zdobyła się na szczere wyznania. Gwiazda opowiedziała o tym, jak odnalazła się w nowej roli. Powróciła też wspomnieniami do porodu i zdradziła, jakim tatą jest aktor. 

  Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, bardzo zaangażowała się w pomoc jednemu z dzieci chorych na SMA. Blogerka aktywnie zachęca internautów do wspierania zbiórki pieniędzy. Niestety, spotkała ją za to ostra krytyka.

  Maffashion w 2020 roku została po raz pierwszy mamą. Od tamtej pory w jej mediach społecznościowych równolegle z postami modowymi, zaczęły pojawiać się te dotyczące macierzyństwa. Blogerka nie boi się odsłaniać prawdziwych kulis rodzicielstwa. Teraz dodatkowo pokazała, jak wygląda jej brzuch.

  We wrześniu 2020 roku Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, po raz pierwszy została mamą. Razem z Sebastianem Fabijańskim wychowują synka, Bastiana. W najnowszym wywiadzie influencerka zdradziła, że chciałaby mieć więcej dzieci.

  Julia Kuczyńska w końcu pokazała swojego syna w pełnej okazałości. Popularna blogerka stwierdziła, że mały Bastian to cały tata, czyli Sebastian Fabijański. Jednak jej fani mają inne zdanie na ten temat. A co Wy o tym myślicie?

  Julia Kuczyńska od kilku miesięcy jest mamą Bastiana. Synek jednej z najpopularniejszychpolskich blogerek modowych i aktora Sebastiana Fabijańskiego przyszedł na świat we wrześniu ubiegłego roku. Szczęście młodych rodziców zakłóca jednak internetowy hejter. Maffashion postanowiła z nim walczyć.

  Choć Julia Kuczyńska została po raz pierwszy mamą zaledwie 3 miesiące temu, niezwykle szybko wraca do formy. Jak sama mówi - jej ciało jeszcze nie wygląda jak przed ciążą, lecz wiadomo, że się nie poddaje i w każdej wolnej chwili ćwiczy. Teraz pokazała efekty tego wysiłku w najnowszej kampanii bielizny. Internauci momentalnie zwrócili uwagę na jej brzuch.

  Synek Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego przyszedł na świat blisko 3 miesiące temu. Mimo tego, że Maffashion wciela się w rolę rodzica od stosunkowo krótkiego czasu, zdołała już wrócić do formy, a nawet sprawnie łączyć macierzyństwo z pracą. Czego to zasługa? Opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

  Sebastian Fabijański i Maffashion postanowili rozwiać wątpliwości fanów i odnieśli się do plotek o rzekomym ślubie, który miał odbyć się w grudniu. Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że nie ma takich planów. W humorystyczny sposób sprawę skomentowała także Julia.

  Strajk kobiet trwa. Na piątek zaplanowane są protesty w całej Polsce. W szerzenie sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego angażują się także gwiazdy. Głos zabrała również Maffashion. Świeżo upieczona mama kilka dni temu poświęciła cały post sprawie, zaś w piątek udostępniła zdjęcie ze swoim maluszkiem. Nie zabrakło na nim również błyskawicy - symbolu Strajku Kobiet.

  Kilkanaście dni temu Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostali rodzicami. Blogerka zarówno informację o ciąży, jak i szczegóły porodu trzymała w tajemnicy. Aż do teraz. Maffashion uchyliła rąbka tajemnicy. Jak wspomina narodziny syna?

  Jest sobotni poranek, więc trzeba się przywitać - uznała Maffashion. Blogerka umieściła w sieci krótki filmik, na którym widać, jak "przybija piątkę" ze swoim maleńkim, zaledwie 9-dniowym synkiem. Internautki szybko zwróciły uwagę na towarzyszący nagraniu charakterystyczny dźwięk. Nie obyło się też bez dobrych rad. Jak zareagowała na nie świeżo upieczona mama?

  Julia Kuczyńska niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, że 10 września na świat przyszedł jej pierwszy syn ze związku z Sebastianem Fabijańskim. Fakt narodzin młodym rodzicom udało się ukryć przed światem przez niemal tydzień. Stan błogosławiony Maffashion ukrywała jednak jeszcze dłużej, bo przez wiele miesięcy. Jak jej się to udało? Sekretem są jej ciążowe stylizacje.

  Julia Kuczyńska potwierdziła informacje, na którą z niecierpliwością czekali wszyscy fani. Blogerka niebawem zostanie mamą! W mediach społecznościowych Maffashion opublikowała zdjęcia z ciążowej sesji. Piękne kadry pokazał także Sebastian Fabijański.

  Maffashion słynie z oryginalnych stylizacji, doskonałego makijażu i fryzur. Tym razem na jej Instagramie pojawił się niecodzienny post. Blogerka podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem bez filtrów i make-upu.

  Maffashion to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, która znana jest ze swoich śmiałych i oryginalnych stylizacji. Niedawno influencerka postanowiła zmienić swój wizerunek i zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą. Zobacz, jak Julia prezentuje się w nowym uczesaniu.

  Krótkie dni i długie noce sprzyjają atakom jesiennej chandry. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała gwiazdy, czy lubią poprawić sobie humor nowym nabytkiem w szafie. Na pytanie szczerze odpowiedziały: Magdalena Schejbal, Dominika Grosicka, Dorota Gardias, Magda Gessler, Karolina Malinowska, Julia Kuczyńska i Anna Banaczek