Najlepsze ciążowe stylizacje Maffashion. Jak blogerka ukrywała brzuszek?

Julia Kuczyńska
Maffashion
Źródło: Dzień Dobry TVN
Julia Kuczyńska niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, że 10 września na świat przyszedł jej pierwszy syn ze związku z Sebastianem Fabijańskim. Fakt narodzin młodym rodzicom udało się ukryć przed światem przez niemal tydzień. Stan błogosławiony Maffashion ukrywała jednak jeszcze dłużej, bo przez wiele miesięcy. Jak jej się to udało? Sekretem są jej ciążowe stylizacje.

Ukrywanie ciążowego brzuszka przez Maffashion

Choć plotki o ciąży Maffashion pojawiały się w mediach od wielu miesięcy, blogerka celowo ich nie potwierdzała, ani im nie zaprzeczała. Równocześnie ogłosiła "przyjście na świat nowego dziecka", czyli stworzenie własnej marki odzieżowej Eppram, czym nieco odwróciła uwagę mediów od swojej sylwetki.

Mimo spekulacji i dodawanych przez blogerkę sporej liczby fotografii, nikt nie potrafił jasno określić czy rzeczywiście spodziewa się dziecka. Wszystko przez fakt, że Julia zmieniła swój styl i zaczęła wybierać nieco inne elementy garderoby.

Ciążowe stylizacje Julii Kuczyńskiej

Styl Maffashion od lat jest prawdziwą inspiracją dla tysięcy kobiet na całym świecie. Blogerka w niezwykły sposób potrafi łączyć street style z eleganckimi elementami, równocześnie mając na uwadze najnowsze trendy, a nawet sama je lansując. Dodatkowo nie stawia wyłącznie na marki z najwyższej półki, bo z łatwością można ją zobaczyć również w rzeczach z sieciówek.

Julia zawsze należała do szczupłych osób i z klasą podkreślała swoją smukłą figurę, wybierając sukienki bieliźniane oraz te typu bodycon, a także topy odsłaniające jej brzuch czy spodnie podkreślające pośladki. Mimo, że lubiła oversizowe elementy garderoby, zawsze w jej stylizacjach był jakiś element, który dodawał seksapilu. Właśnie to zmieniło się w ostatnich miesiącach.

W trakcie ciąży Maffashion pokochała "luźne" total looki. Przestała podkreślać swoją talię, a postawiła na męskie t-shirty, oversizowe marynarki, koszule XL, uwielbiane w latach 60. sukienki trapezowe oraz spodnie z bardzo wysokim stanem. Mimo tego jej stylizacje wcale nie były nudne! Looki urozmaicała ciekawymi dodatkami (m. in. biżuterią czy wyszukanymi torebkami, którymi na fotografiach zasłaniała brzuch), przykuwała wzrok sportowym lub ciężkim obuwiem, a wybierane przez nią sukienki w kształcie litery "A" miały odważne wzory bądź mocne kolory.

To wręcz idealny styl dla kobiety spodziewającej się dziecka. Outfity Maffashion pozostawały w trendach, lecz bazowały głównie na wygodzie - na pierwszy rzut oka widać, że czuła się w nich swobodnie. Kobiety w ciąży powinny wziąć z niej przykład, a także zapamiętać, że sukienki trapezowe przykryją brzuszek, optycznie wydłużą i wysmuklą nogi bez zakładania szpilek , przez co cała sylwetka zyska niewiarygodną lekkość.

Zobaczcie jej najlepsze stylizacje poniżej.

Maffashion o ciąży: "Niestety to nie ja na własnych warunkach poinformowałam o tym swoich bliskich i znajomych. Zrobiły to za mnie media". Zobacz wywiad:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości