pierwsza ciąża

  pierwsza ciąża

  Dla przy­szłych matek rosnący brzu­szek jest powo­dem do dumy. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet zastanawia się, kiedy będzie widać brzuch w ciąży. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Tempo wzro­stu brzuszka zależy bowiem od wielu czyn­ni­ków.

  Julia Kuczyńska niedawno ogłosiła w mediach społecznościowych, że 10 września na świat przyszedł jej pierwszy syn ze związku z Sebastianem Fabijańskim. Fakt narodzin młodym rodzicom udało się ukryć przed światem przez niemal tydzień. Stan błogosławiony Maffashion ukrywała jednak jeszcze dłużej, bo przez wiele miesięcy. Jak jej się to udało? Sekretem są jej ciążowe stylizacje.

  Coraz więcej kobiet - z różnych względów - odkłada pierwszą ciążę na tzw. później. Według statystyk przeciętna Polka rodzi swoje pierwsze dziecko w wieku 29 lat. Wraz z gośćmi Dzień Dobry TVN: tyczkarką Moniką Pyrek-Rokitą, stylistką Zofią Ślotałą, Mistrzynią Świata w kick-boxingu i boksie Iwoną Guzowską zastanawialiśmy się, czy jest najlepszy moment na ciążę, a ginekologa Grzegorza Południewskiego zapytaliśmy, czy zegar biologiczny współczesnej kobiety przesunął się.

  Dominika Zasiewska, pierwsza Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego rok temu została mamą. W czasie ciąży Dominika sporo przytyła. Czy udało jej się wrócić do formy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Stylistka wraz we współpracy z zaprzyjaźnionymi projektantkami, stworzyła kolekcję sukienek dedykowaną kobietom w ciąży. Co wyróżnia ich ubrania spośród pozostałych marek? W jaki sposób "rosną" one razem z brzuchem przyszłej mamy? Jak wpasować się w trendy będąc w ciąży? Jak czuje się Zosia? Czy Zosia zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej płeć swojego przyszłego dziecka?