Gwiazdy

Klaudia Halejcio po raz pierwszy pokazała, jak wygląda jej córka. "Uśmiech po mamusi"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio niedawno została po raz pierwszy mamą. Aktorka, dzięki cesarskiemu cięciu, przywitała na świecie córkę. Teraz, ku zaskoczeniu fanów, pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda Nel.

Klaudia Halejcio o ciąży

Klaudia Halejcio ogłosiła, że jest w ciąży w tegoroczne Walentynki. Bardzo cieszyła się z tej wiadomości i mówiła: "Na taką rolę czekałam całe życie". Ciąża była dla niej cudownym i wyjątkowym czasem, ponieważ od zawsze chciała być mamą. Przy boku swojego partnera Oscara poczuła stabilizację i stwierdziła, że jest to dobry moment.

- Co do takiego "klasycznego" kilkumiesięcznego macierzyńskiego nie jestem do końca przekonana, jednak na pewno chciałabym skupić się na rodzinie. Chciałabym poświecić czas mojemu maluszkowi i skupić się na jego poznaniu. Bardzo zależy mi, aby już od samego początku stworzyć pomiędzy nami wyjątkową więź - mówiła Klaudia Halejcio w wywiadzie dla ofeminin.pl.

Córka Klaudii Halejcio

Dziecko Klaudii Halejcio przyszło na świat 2 czerwca. Aktorka podzieliła się wówczas szczęśliwą informacją z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Choć od tamtej pory publikowała fotografie z małą Nel, nie pokazywała jej twarzy. Zazwyczaj buzię pociechy zasłaniała grafikami, bądź ją zamazywała. Wydawało się, że artystka zdecydowała się nie ujawniać wyglądu swojej córki, jednak nic bardziej mylnego. W piątek 18 czerwca Klaudia Halejcio opublikowała bowiem na swoim Instagramie ujęcia, na których widać jej pociechę w pełnej okazałości.

- I pomyśleć, że Nel miała pojawić się dopiero dziś z nami. A to już mija 16 najwspanialszych dni razem. Patricia Kazadi i Damian Koba - bez Was by jej nie było... Bez Was bym nie poznała Oskara - napisała Klaudia Halejcio.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czytamy: "Jaka piękna kruszynka", "Gratulacje", "Mała piękność", "Czemu wcześniej zakrywałaś twarz córki?" czy "Cudowna jest". Fotografię skomentowała również Paulina Krupińska, pisząc: "Cudo kochane", a także Magda Steczkowska, która stwierdziła: "Uśmiech po mamusi".

Również tak uważacie?

Trening Klaudii Halejcio i Edyty Litwiniuk. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości