Gwiazdy

Klaudia Halejcio po raz pierwszy pokazała, jak wygląda jej córka. "Uśmiech po mamusi"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Klaudia Halejcio niedawno została po raz pierwszy mamą. Aktorka, dzięki cesarskiemu cięciu, przywitała na świecie córkę. Teraz, ku zaskoczeniu fanów, pokazała w mediach społecznościowych, jak wygląda Nel.

Klaudia Halejcio o ciąży

Klaudia Halejcio ogłosiła, że jest w ciąży w tegoroczne Walentynki. Bardzo cieszyła się z tej wiadomości i mówiła: "Na taką rolę czekałam całe życie". Ciąża była dla niej cudownym i wyjątkowym czasem, ponieważ od zawsze chciała być mamą. Przy boku swojego partnera Oscara poczuła stabilizację i stwierdziła, że jest to dobry moment.

- Co do takiego "klasycznego" kilkumiesięcznego macierzyńskiego nie jestem do końca przekonana, jednak na pewno chciałabym skupić się na rodzinie. Chciałabym poświecić czas mojemu maluszkowi i skupić się na jego poznaniu. Bardzo zależy mi, aby już od samego początku stworzyć pomiędzy nami wyjątkową więź - mówiła Klaudia Halejcio w wywiadzie dla ofeminin.pl.

Córka Klaudii Halejcio

Dziecko Klaudii Halejcio przyszło na świat 2 czerwca. Aktorka podzieliła się wówczas szczęśliwą informacją z fanami za pomocą mediów społecznościowych. Choć od tamtej pory publikowała fotografie z małą Nel, nie pokazywała jej twarzy. Zazwyczaj buzię pociechy zasłaniała grafikami, bądź ją zamazywała. Wydawało się, że artystka zdecydowała się nie ujawniać wyglądu swojej córki, jednak nic bardziej mylnego. W piątek 18 czerwca Klaudia Halejcio opublikowała bowiem na swoim Instagramie ujęcia, na których widać jej pociechę w pełnej okazałości.

- I pomyśleć, że Nel miała pojawić się dopiero dziś z nami. A to już mija 16 najwspanialszych dni razem. Patricia Kazadi i Damian Koba - bez Was by jej nie było... Bez Was bym nie poznała Oskara - napisała Klaudia Halejcio.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Czytamy: "Jaka piękna kruszynka", "Gratulacje", "Mała piękność", "Czemu wcześniej zakrywałaś twarz córki?" czy "Cudowna jest". Fotografię skomentowała również Paulina Krupińska, pisząc: "Cudo kochane", a także Magda Steczkowska, która stwierdziła: "Uśmiech po mamusi".

Również tak uważacie?

Trening Klaudii Halejcio i Edyty Litwiniuk. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości