Gwiazdy

Klaudia Halejcio rzadko pokazuje partnera. Tym razem uchwyciła go w idealnym momencie

Gwiazdy

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio umieściła w mediach społecznościowych rozczulające zdjęcie swojego partnera i ich córki, Nel. Fani byli zachwyceni fotografią. Zastanawiali się również do którego z rodziców dziewczynka jest podobna.

Klaudia Halejcio pokazała córkę i partnera

Na początku czerwca tego roku Klaudia Halejcio powitała na świecie córeczkę. Dziewczynka ma na imię Nel, a jej tatą jest obecny partner aktorki - Oskar. Z okazji Dnia Ojca gwiazda zamieściła na swoim instagramowym profilu rozczulające zdjęcie, na którym widać jej ukochanego i ich dziecko. Oboje śpią.

- Tata na medal. Kocham Was! - podpisała fotografię Klaudia Halejcio, a do postu dodała hasztagi: "moja rodzina", "mój świat".

Pod wpisem pojawiło się wiele komentarzy, w których przewijało się jedno słowo: "słodziaki".

Klaudia Halejcio o ciąży

Klaudia Halejcio ogłosiła w Walentynki, że jest w ciąży. - Na taką rolę czekałam całe życie - powiedziała w jednym z wywiadów. Ciąża była dla aktorki wyjątkowym czasem, ponieważ od zawsze marzyła o tym, aby zostać mamą. Przy boku swojego partnera Oskara poczuła stabilizację i stwierdziła, że jest to dobry moment. Aktorka urodziła dzięki cesarskiemu cięciu.

- Co do takiego "klasycznego" kilkumiesięcznego macierzyńskiego nie jestem do końca przekonana, jednak na pewno chciałabym skupić się na rodzinie. Chciałabym poświecić czas mojemu maluszkowi i skupić się na jego poznaniu. Bardzo zależy mi, aby już od samego początku stworzyć pomiędzy nami wyjątkową więź - stwierdziła w wywiadzie Klaudia Halejcio.

Klaudia Halejcio - kim jest jej partner

Aktorka poznała swojego partnera dzięki ich wspólnemu znajomemu. - Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej - powiedziała aktorka.

Zobacz wideo: W instagramowym świecie Klaudii Halejcio

>>> Zobacz także:

Piotr Kraśko wspomina swojego tatę-dziennikarza. "Raz w życiu rozmawialiśmy o sprawach zawodowych i to przez 30 sekund"

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana zrobił tacie niespodziankę. "Najlepszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć"

Britney Spears chce mieć kolejne dziecko i walczy o wolność w sądzie. "Czuję się zastraszana"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości